ANKESE !!!

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 11:54

internet explorer anisa. dte dritaren ku shkruhen mesazhet e shpejta nuk eshte me pasi ishte me limit dreqi dhe i thashe andit ta hiqte. Kerko ne google te shkarkosh ActiveX, shkruaj ne google activeX download, shkarkoje dhe instaloje ne PC nemenyre qe te te hapet chati.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-14, 12:04

ok
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-14, 14:29

@Eri-B shkruajti:Ja u them une se kam biseduar personalisht me milken.
Postin vip ne forum do.

Very Happy Very Happy :bravo:
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4036

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 22:49

jo re. po pse nuk na e thote vete ajo dhe ne te votojme? Very Happy:D:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-18, 14:25

mire pra po e them vejeni LITTLE V.I.P
ok?
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4036

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-18, 14:38

@****MILKA**** shkruajti:mire pra po e them vejeni LITTLE V.I.P
ok?

Haha e lezetshme kjo, pse jo sweet vip?
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-19, 13:13

ME PELQEN LITTLE SWEET VIP
E ZGJODHA...HE ANDI KETE DUAAAAA
:)
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 4036

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-19, 19:52

un kam nje kerkes per andin!!!
ma hiq te lutem ate VIP se nuk e dua me
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-12-19, 20:53

po pse moj anisa??

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-19, 21:19

Ja ku u be edhe kjo. Hoiqja anises dhe jepja milkes
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2007-12-19, 22:32

nje sekond njehere, cjane keto hiqja njerit jepja tjetrit. Kush ma ka merzit anisen mua qe dashka ti hiqet posti VIP?
Me mire thuajeni vete mos ta gjej une Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2007-12-19, 22:46

paska filluar kembimi i titujve Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-20, 11:48

Po jurgen ka filluar.

Meqe ra fjala une e jap titullin moderator per dy tituj vip dhe nje antar. Po e deshi njeri te vije dhe te paraqitet me keto qe kerkoj. Hahaha.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-12-29, 20:02

Don_Corleone shkruajti:nje sekond njehere, cjane keto hiqja njerit jepja tjetrit. Kush ma ka merzit anisen mua qe dashka ti hiqet posti VIP?
Me mire thuajeni vete mos ta gjej une Very Happy
e ke shkru gabim don "hiqja njerit e venja tjetrit"une kam nje ankes nuk di se si me lidhe kepucet , do me ndimoj neri:nerva:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-04, 23:45

Mua nuk me shfaqet firma edhe pasi e ndryshoj tek profili! Si i behet?
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2008-01-06, 08:24

eri ,kliko tek profili pastaj tek preferencat dhe gjej ku shkruan Bashkangjite firmėn gjithmonė. shikoje nese eshte Jo beje Po.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-06, 13:36

E bera po prap nuk del
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-06, 13:37

Ej, po pse te replikat e tjera nuk del vetem tek keto te rejat?
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-12, 22:45

boooooo sa ankohet ky eri. Very Happy:D:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-12, 22:47

Very Happy Very Happy Very Happy na merziti me gjith keto ankesa. shum i llastuar eshte Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-13, 19:26

Perderisa mi plotesojne, pse te ms jem?
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-13, 22:26

te pakten e pranon Very Happy Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2008-01-16, 23:06

athere.... kam nje ankese, kjo eshte replika ime e 1300 dhe une akoma skam nje titull. Do ma vini nje titull edhe mua apo te hidhem ne greve....... po ju a le juve ta zgjidhni....... Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2008-01-16, 23:14

Edhe une them te marresh nje tittull, po nuk di cfare te them.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-16, 23:43

ca titulli do don psh??
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi