ANKESE !!!

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga rora prej 2010-04-16, 16:56

jam e re nuk di mire ku mund ti gjej antaret???
avatar
rora

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 24
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 2958

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga argeni prej 2010-10-13, 19:57

pershendetje mund te me ndimoni se ku mund te gjej windows xp per formatimin e kompjuterit
avatar
argeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 26
Vendodhja : tirane
Registration date : 13/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2754

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga argeni prej 2010-10-13, 20:01

me ndimoni dot apo jo
avatar
argeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 26
Vendodhja : tirane
Registration date : 13/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2754

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:21

@rora shkruajti:jam e re nuk di mire ku mund ti gjej antaret???
Rora eshte shume e thjeshte per te gjetur antaret.Lart tek faqja kryesore e forumit eshte nje tabele ku jane vendosur rradhe opsionet e kerkimit:FORUM SHQIP/Calendar/Gallery/Forumi/Pytesori/Kerko/Lista e Anetareve/Profili/Nuk kenimesazh te ri/Grupet e Anetareve/Log out/.Klik tek"Lista e anetareve"dhe do te cfaqet lista e antareve sipas azhornimit qe ata kane bere ne forum.


Edituar pėr herė tė fundit nga s2008 nė 2010-10-26, 14:44, edituar 1 herė gjithsej
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3650

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:37

@argeni shkruajti:pershendetje mund te me ndimoni se ku mund te gjej windows xp per formatimin e kompjuterit
Nese deshiron te mbarosh pune shpejt une te keshilloj te shkosh ne ndonje pik servis kompjuterash dhe ta blesh diskun e Windows Xp.Por nese ke aq aftesira dhe deshiron ta besh vete diskun une ne MP po te dergoj linkun ku mund ta shkarkosh ate nga interneti.
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3650

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Besiana prej 2015-03-29, 16:12

mua me pelqen ky forum me ngjyra, eshte i kendshem dhe per momentin nuk kam asnje ankese :bukur:
avatar
Besiana

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3988

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga xili_Mitro prej 2015-06-03, 13:58

mua mė pėlqen ky Forum
por ankohem se ka humbur Besiana nuk futet fare ketej

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3973

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga xili_Mitro prej 2016-01-03, 12:36

ankohem sepse sa here futem ne kete Forum nuk takoj Njeri ne Linje eshte diēka e Heshtur as chati nuk ka Njeri me mori malli per Anetaret

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3973

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi