ANKESE !!!

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-09-09, 19:45

prandaj jemi ketu, te ndohmojme njerezit ne nevoje :))

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-09-10, 14:30

e mos u ankoni mo se jeni anku shume per kete muaj :))))

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-10, 16:26

jeni tu ngatru temen , kjoi tem eshte per probleme serioze...Wink


p.s pse kur hy me mozilla mu nuk me dalin smilet...:S:S
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3309

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-10, 18:43

@O-2 shkruajti:jeni tu ngatru temen , kjoi tem eshte per probleme serioze...


p.s pse kur hy me mozilla mu nuk me dalin smilet...:S:S

0-2 po me internet explorer dalin???

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-09-11, 17:46

mua me dalin me internet explorer

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-11, 18:39

me internet explorer me dalin po jo te gjitha vetem 10 te paret.... :(((
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3309

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-11, 19:03

duhet te kesh ti ndonje problem se smilet dalin,gjithsesi kur do te vendosesh nje smile tek nje shkrim ose postim qe ben ne forum ler hapsire midis fundit te fjalise dhe smilet qe vendos,se ka raste kur smile vendos bashke me fjalen dhe ajo nuk del.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-15, 19:59

nuk te pelqen pamja e forumit???

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga NEO prej 2009-09-15, 23:08

edhe une bashkohem me mendimin e candyt. ka qene shume here me mire sic ka qene me pare. ando merr masa, perndryshe do hidhemi ne greve

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7493

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-16, 18:57

edhe fb ne fillim me ndryshimet nuk u pelqye,pastaj u harru ai muhabet

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 17:07

o ando nuk e kam si ankes do te doja te jepja nje ide..

nese dum me publiku nje video nga youtube a ka mundesi ta nxjerim videon direkt, jo vetem linkun...


p.sh.

http://https://www.youtube.com/watch?v=2i-6bSyvvzY

ne vend te linkut te dali vidoe...

rrofsh per mirkuptimin..Very Happy:D
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6400

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-21, 20:27

DINO shkruajti:o ando nuk e kam si ankes do te doja te jepja nje ide..

nese dum me publiku nje video nga youtube a ka mundesi ta nxjerim videon direkt, jo vetem linkun...


p.sh.

http://https://www.youtube.com/watch?v=2i-6bSyvvzY

ne vend te linkut te dali vidoe...

rrofsh per mirkuptimin..Very Happy

po eshte e mundur mjafton te ndjekesh keto dy udhezimet qe po te tregoj me poshte :

Nese e ke tabelen ku shkruan postimet ne kete menyre


atehere duhet te klikosh mbi ate A ne cep ku tregohet me shigjete,mbasi te klikosh, tabela do te kthehet automatikisht ne kete menyre :


tani mund te vendosesh kodin e videos pa problem dhe e dergon me Send

per ta rikthyher sic ishte mjafton te klikosh ate A ne cep

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 23:40

ok je i modh ando rrofsh...


hajt po tpershendes me kte kong....

https://www.youtube.com/watch?v=VMFBl5o9mRM
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6400

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-09-21, 23:41

aha nuk boka prap ando...[/url][/b]
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6400

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2009-09-22, 07:01


_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga rora prej 2010-04-16, 16:56

jam e re nuk di mire ku mund ti gjej antaret???
avatar
rora

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 24
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3043

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga argeni prej 2010-10-13, 19:57

pershendetje mund te me ndimoni se ku mund te gjej windows xp per formatimin e kompjuterit
avatar
argeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Vendodhja : tirane
Registration date : 13/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2839

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga argeni prej 2010-10-13, 20:01

me ndimoni dot apo jo
avatar
argeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 27
Vendodhja : tirane
Registration date : 13/10/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2839

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:21

@rora shkruajti:jam e re nuk di mire ku mund ti gjej antaret???
Rora eshte shume e thjeshte per te gjetur antaret.Lart tek faqja kryesore e forumit eshte nje tabele ku jane vendosur rradhe opsionet e kerkimit:FORUM SHQIP/Calendar/Gallery/Forumi/Pytesori/Kerko/Lista e Anetareve/Profili/Nuk kenimesazh te ri/Grupet e Anetareve/Log out/.Klik tek"Lista e anetareve"dhe do te cfaqet lista e antareve sipas azhornimit qe ata kane bere ne forum.


Edituar pėr herė tė fundit nga s2008 nė 2010-10-26, 14:44, edituar 1 herė gjithsej
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 34
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3735

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga s2008 prej 2010-10-26, 14:37

@argeni shkruajti:pershendetje mund te me ndimoni se ku mund te gjej windows xp per formatimin e kompjuterit
Nese deshiron te mbarosh pune shpejt une te keshilloj te shkosh ne ndonje pik servis kompjuterash dhe ta blesh diskun e Windows Xp.Por nese ke aq aftesira dhe deshiron ta besh vete diskun une ne MP po te dergoj linkun ku mund ta shkarkosh ate nga interneti.
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 34
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3735

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Besiana prej 2015-03-29, 16:12

mua me pelqen ky forum me ngjyra, eshte i kendshem dhe per momentin nuk kam asnje ankese :bukur:
avatar
Besiana

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4073

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga xili_Mitro prej 2015-06-03, 13:58

mua mė pėlqen ky Forum
por ankohem se ka humbur Besiana nuk futet fare ketej

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4058

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga xili_Mitro prej 2016-01-03, 12:36

ankohem sepse sa here futem ne kete Forum nuk takoj Njeri ne Linje eshte diēka e Heshtur as chati nuk ka Njeri me mori malli per Anetaret

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4058

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi