Smart Toolbart

Shko poshtė

Smart Toolbart

Mesazh nga Andi prej 2008-04-06, 08:50

Smart Toolbart ėshtė njė shtojce e Firefox-it tepėr e vleshme pėr webmasterat.
Me kėtė toolbar te instaluar do keni mundėsi te shihni pėr ēdo faqe Google Pagerank, Alexa Traffic Rank, te kontrolloni nėse njė domen ėshtė i zėnė apo jo, te shihni te dhenat e njė domeni (Who is), se sa "backlinks" ka, vleren e supozuar te tij dhe te kontrolloni PR ne disa "datacenter" tė ndryshme.
Unė ia kėshilloj ēdo webmasteri kėtė vegel sepse vėrtetė me kėtė te instaluar nuk ke nevojė tė kesh Google Toolbar dhe as atė te Alekses, po ashu mund te besh tė gjitha ato gjėrat qe pėrmenda mėsipėr, te cilat ndryshe mund te kontrollohen vetėm nėse shkon ne faqe tė ndryshme te vecuara nga njera-tjetra.

Shkarkoje nga kėtu: http://www.smartpagerank.com/extension.php

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Smart Toolbart

Mesazh nga Lirimi-Crack prej 2008-04-09, 16:58

Nice
avatar
Lirimi-Crack

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 26
Vendodhja : Prizren
Koha e lire : interneti
Puna : student
Registration date : 14/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3811

Shiko profilin e anėtarit http://www.hacking-team.ch

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi