Mos i beni kurr keto gabime

Shko poshtė

Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Andi prej 2008-04-06, 08:45

SPAM - Evitoi sikur vdekja.
Mos perdor kurre programe per te gjetur e-mail ne internet edhe me pas tu dergosh atyre reklam per faqen tend.
Ne kohet e sotme te gjithe e kam plot dosjen e e-maileve me reklamime te padeshiruara(per ke nuk e dinte, ja cfare eshte SPAM)
Nqs e beni nje gje te tille, faqe jauj do shihej si joserioze edhe per tu evituar pergjithnji.
Reklamimin e nje faqeje jo te perfunduar(nen punime)
Mos u fluturoni nga emocionet qe po krijoni nje faqe, edhe ta reklamoni ate kur nuk ekni bere as 50% te punes.
Mos e reklamoni faqen apo nje sherbim te ri te faqes suaj, deri ateher kur te jeni te bindur qe e keni perfunduar.
Nik ka gje me te keqe sesa nje vizitor te shohi faqen tende jokomplete.Do jete e pamundur qe ai te kthehet serisht me aty...as reklamimi nuk fuksionon me ne kete rast.
Reklamimin me link falso.
Kurre mos reklamoni nje sherbimin tuaj edhe ta linkoni me faqen kryesore.Duhet ta linkoni pikerisht aty ku shpjegohet sherbimi, oferta apo cfardo qofte ajo.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 21:02

O ANDO PO UN A HYJ KE KJO LISTA Very Happy
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 34
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3930

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Andi prej 2008-05-12, 22:30

jo,ti hyn ne nje liste tjeter Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-12, 22:59

a ok
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 34
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3930

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga klisi prej 2008-05-16, 20:09

Shume e drejte cfare ke thene

Urimet e mia :lol:
avatar
klisi

Online
Offline

Numri i postimeve : 4
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3719

Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Andi prej 2008-05-16, 20:15

kliso keto nuk i kam then un,po dikush tjeter, mu duken interesante dhe te drejta,dhe i vendosa ketu..

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga klisi prej 2008-05-16, 20:18

@Andi shkruajti:kliso keto nuk i kam then un,po dikush tjeter, mu duken interesante dhe te drejta,dhe i vendosa ketu..

Kush i ka thene?
Mundesh me ma tregu:lol:
avatar
klisi

Online
Offline

Numri i postimeve : 4
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3719

Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Andi prej 2008-05-16, 20:23

njeri,nuk e njef ti Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga klisi prej 2008-05-16, 20:24

@Andi shkruajti:njeri,nuk e njef ti Very Happy

He he thuaje se e njof, me burr motre duhet ta njoh
avatar
klisi

Online
Offline

Numri i postimeve : 4
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3719

Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Andi prej 2008-05-16, 20:26

po se njef praaaa , mos u lodh kot Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga klisi prej 2008-05-16, 20:30

He mos ki turp, thuaje

p.s.njihemi bashke?
avatar
klisi

Online
Offline

Numri i postimeve : 4
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3719

Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos i beni kurr keto gabime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi