ANKESE !!!

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-06-29, 08:19

ne kete dritare,antaret mund te ankohen nqs se shikojne parregullsi ne forum.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2008-01-07, 09:23, edituar 1 herė gjithsej

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 15:20

po po une kam ankese :(:(:(

si ste vje zor nga vetja dhe nga shoket njer, se kuptoj.
hap forum e nuk trego eee??? ncncnc :(:(:(
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-11, 15:41

e bere sefte temen dmth,po pse ke ankesa ti??? Very Happy Very Happy

ta thashe jam modest ne ate qe bej :twisted:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 19:26

kam pra shume madje
jam e ofendu rende Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-11, 19:29

ouuuu kaq shum rende???
po cte bej un qe ta rregulloj gabimin? :( :(

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 19:36

se di gjeje vete :14:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 19:38

ose me mire e di , hajt me merr me te mira, me perkedhel Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-11, 22:08

ok, do nderhy personalisht si admin qe ta zgjidh kete problem

te perkedhel the???? mmmmmm :twisted: :twisted:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-12, 02:52

he pra, ku jane perkedheljet???
prap kam ankesa une

ti si admin nuk mban premtimet dhe une do ankohem Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-12, 10:15

Nuk e kupton qe ne jemi njerez me karakter te forte. Nuk merremi me perkedheli dhe ledha. Hahaha
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 13:06

ehi o ANDI un kam nje ankes te MADHE... ku jan antaret ktu eh??????? ka ren ndonje epidemi?? sa her qe futem ktu ska njeri... pse sma thua troc qe nuk me do fare ktu.... !! :te puc pak: :14: jam merzitur jasht mase eeeee!!!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 15:28

kjo esht 100% e sigurt...
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-12, 15:43

anisa sic e tha edhe jurgeni,forumi eshte akoma ne hapat e para,dhe sic do gje e re ne fillim ka veshtirsite e veta, shum nuk e dine ekzistencen e ketij forumi,po per kete po punojme qe ta reklamojme sa me shum kete forum.nje ndihmese e madhe jeni edhe ju antaret te cilet fare mire mund te ftoni kedo ketu ne forum.

p.s.kush te tha qe ste dua ketu??:te puc pak:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 15:48

:bukur:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 19:25

ESHT PER SMBARI ANDI VETEM KESHTU ECEN FORUMI
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga kukulla_br prej 2007-07-12, 20:38

jo per zotin un skam asnje ankes per ket forum eshte sh sh sh i mirrrrrrrrrr URIMEEEEEE :cheers:
avatar
kukulla_br

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 25
Vendodhja : Berat
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 4034

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-12, 23:12

Eri-B po po mire e ke ti :14:

andiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :14: :14: :14:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-13, 08:47

o triniti, pse qan?:te puth:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-13, 12:03

un ndryshe nga ju e kam nje ankes!!!! te ky forum mungon gjeja me kryesore... ANDI foton ku e ke??? po pres un!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:17:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-13, 17:09

te leme pak mister

me vone ndoshta do vije edhe foto ime. Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Guest prej 2007-07-13, 17:19

Po ti andi vazhdo i pari dhe te tjeret , kopjoin [/b]
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Andi prej 2007-07-13, 17:24

po un hapa temen :(
te vej edhe foton tani?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9512

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-13, 20:20

pse se hape temen nuk duhet te vesh foto mendon ti. Vere dhe me vrap bile. Po e vure ti une jap fjalen se do ta ve edhe une dhe kjo do te jete hera e pare qe e nxjerr "surratin" tim ne internet.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4092

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga triniti prej 2007-07-17, 10:29

jurgeni Very Happy:D:D :ne qef: :ne qef: :ne qef:

:te puc pak: :te puc pak: :te puc pak:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4042

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-17, 16:49

:ne qef: :ne qef:
:te puc pak: :te puc pak:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ANKESE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi