Prezantime

Faqja 24 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-05, 18:35

Mirse erdhe dark angel shpresoi tia kalosh bukur dhe te sjellesh sa me shume ide ne kte forum.. :gezuar:
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3157

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-09-05, 19:24

@dark angle shkruajti:jam dark angle
antare e re e ketij forumi jam 17 vjec shprehja qe perdor gjithmon eshte

EKZISTON NJE MOMENT PER TE HARRUAR GJITH JETEN POR NUK EKZISTON GJITH JETA PER TE HARRUAR NJE MOMENT


mir se erdhe Very Happy
shpresoj tia kalosh mir ktu mes nesh:pime birra:
edhe kjo shprehja shum domethenese:perqafoj:
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5032

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga linka prej 2009-09-07, 14:03

@candy girl shkruajti:
@linka shkruajti:prsh per gjith antaret e rinj ketu .. :gezuar:

do me duhet te beja nji prezantim prap , ka kohe qe skam hyr ne kete forum :S:S

ska gje e bejme bashk prezantimin se edhe un ka bere mungesa(po me arsye ama)Very Happy Very Happy Very Happy

jo me e kemi bere njiher pse ta bejme prap Very Happy:D ?
avatar
linka
<-«peace»->


Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 28
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 5801

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-07, 16:58

si te doni , sju detyron njeri me zor Wink
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3157

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-09-07, 23:21

mire se keni ardh ju te rinjte,uroj tja kaloni mire ketu :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9360

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga yllza prej 2009-12-10, 22:00

TUNGI!UNE JAM YLLZA,JAM 20 VJECARE
STUDIOJ...DHE ERDHA EDHE UNE KETU NE MESIN TUAJ...OK
avatar
yllza

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 28
Vendodhja : maqedoni
Registration date : 10/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga yllza prej 2009-12-10, 22:09

@Andi shkruajti:mire se keni ardh ju te rinjte,uroj tja kaloni mire ketu
flm mir se ju gjeta nga yllza
avatar
yllza

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 28
Vendodhja : maqedoni
Registration date : 10/12/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-12-11, 03:18

[quote="yllza"] TUNGI!UNE JAM YLLZA,JAM 20 VJECARE
STUDIOJ...DHE ERDHA EDHE UNE KETU NE MESIN TUAJ...OK[/quote


welcome, shpresoj ti kalosh sa me mire, dhe te jesh sa me aktive..
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6248

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 20:53

hey,pershendetje te gjitheve...une vetequhem dreamysmart dhe sic duket ne te majte te ketij komenti,jam 17 vjec...skam sh qe jam regjistruar ne kte forum por megjithate me pelqen :)....kam lexuar edhe shume komente ne shume nga kto tema dhe te gjithe antaret me duken sh te mire dhe miq me njeri tjetrin...shpresoj qe te jem dhe une nje prej tyre se shpejti
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3254

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-05, 21:02

Te uroj mireseardhjen ne emer te stafit te hapsirajuaj.com, dhe qendrim sa me te kendshem

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7341

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 21:16

shpejt u kujtove per mirseardhjen Razz...po edhe une xhanem..shpejt u kujtova per prezantimin lol!
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3254

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-05, 21:17

epo mendova se e kishe bere prezantimin njehere :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7341

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-05, 21:24

ncuq...sa turp un.... :zhdukuuu:
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3254

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-15, 14:23

pershendetje.une identifikohem me emrin lepurushi.jam 20vjece.jam nga Vlora,banoj ne sr.me pelqyen shume temat e ketij forumi,jan shume interesante dhe terheqese.
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2924

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga NEO prej 2010-05-15, 15:20

Mire se vjen lepurushi. Te urojme qendrim sa me te kendshem ne shoqerine e ketij forumi.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7341

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga blerina.S prej 2010-07-17, 15:16

jam blerina nga kosova jam regjistru se mkan pelqy shum temat e ktij forumi gjithashtuu edhe antart
avatar
blerina.S

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 49
Vendodhja : Prishtin
Registration date : 10/07/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2786

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga s2008 prej 2010-08-11, 14:03

@blerina.S shkruajti:jam blerina nga kosova jam regjistru se mkan pelqy shum temat e ktij forumi gjithashtuu edhe antart
Mirė se erdhe Blerina nga Kosova.Uroj tė kalosh caste tė kėndėshme nė forum.
avatar
s2008

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 33
Vendodhja : shqiperi
Koha e lire : internet
Puna : mekanik
Registration date : 09/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3583

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga xili_Mitro prej 2015-06-13, 20:41

Jam Xili nga Mitrovica Kosovė isha Anėtar i vjetėr nė kėtė Forum
ēdo herė kam kaluar pėr mrekulli
respekt

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3906

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 24 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi