Prezantime

Faqja 23 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-05-21, 21:41

:gezuar: :bravo:
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-21, 23:03

@SaliBerisha shkruajti:Pershendetje un jam Sali Berisha Besoj se me njihni jam krueministri i shtetit tuaj

mire se na erdhe zoti kryeminister,eshte nje nder i madh per ne dhe per kete forum qe na ke nderuar me pjesmarrjen tende,uroj qe te gjeni pak qetesi dhe rehatllik ketu midis rinise,dhe te shpreheni lirshem dhe pa municione me fal emocione desha te thoja. Very Happy Very Happy


p.s mund ti dergosh nje sms ed rames qe te rregjsitrohet edhe ai ketu Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9363

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-05-22, 09:49

O ANDI EDHE ME POLITIKANE DUHET TE MERREMI NE?????????
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga SaliBerisha prej 2009-05-22, 11:10

@Andi shkruajti:
@SaliBerisha shkruajti:Pershendetje un jam Sali Berisha Besoj se me njihni jam krueministri i shtetit tuaj

mire se na erdhe zoti kryeminister,eshte nje nder i madh per ne dhe per kete forum qe na ke nderuar me pjesmarrjen tende,uroj qe te gjeni pak qetesi dhe rehatllik ketu midis rinise,dhe te shpreheni lirshem dhe pa municione me fal emocione desha te thoja. Very Happy Very Happy


p.s mund ti dergosh nje sms ed rames qe te rregjsitrohet edhe ai ketu Very HappyFlm nga ana jote mer djale te rujt zoti po ate emrin si ke kuq e zi nderroje se me dukesh nga ato si kan karafil
avatar
SaliBerisha

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 74
Vendodhja : TIRAN
Registration date : 21/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3205

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-05-22, 11:36

po e ka kuq e zi ngaqe edhe flemuri shqiptar kuq e zi eshte ......
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-25, 16:49

PERSHENDETJE NGA ALESJA
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-05-25, 17:15

@alesja tolaj shkruajti:PERSHENDETJE NGA ALESJA

mire se na erdhe Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9363

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:29

pershendetje nga une alesja urime per forumin :gezuar:
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:33

:trendafili kuq:
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-26, 09:35

o andi ckemi more si ja ke kaluar kete mengjez :interneti:
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-26, 15:56

mire se erdhe patriote. (alesia).... spresoj tia kalosh mire ktu ne forum..... :gezuar:
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6251

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-05-26, 16:24

@alesja tolaj shkruajti:PERSHENDETJE NGA ALESJA
mire se erdhe alesja..uroj tia kalosh mire dhe behu sa me aktive....

komplimente per emrin:D Very Happy
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-27, 08:33

ckemi more dino si ja ke kaluar keto dite dino
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga alesja tolaj prej 2009-05-27, 08:38

po jemi ne pune mo candy girl ske cben keshtu eka jeta kot
avatar
alesja tolaj

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 14
Age : 35
Vendodhja : durres
Koha e lire : kudo
Puna : shkolla
Registration date : 25/05/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3208

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-05-29, 00:08

@alesja tolaj shkruajti:ckemi more dino si ja ke kaluar keto dite dinopo nga un mire moj alesia, sic e the dhe ti , pune anej- knej ca me bo...:gezuar:
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 27
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6251

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-05-29, 10:09

@alesja tolaj shkruajti:po jemi ne pune mo candy girl ske cben keshtu eka jeta kotnese do qe te te buzeqeshe jeta buzeqeshi ti e para......
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 02:35

ja ku erdha dhe un ktuuu...psh te gjithve nga O-2...se 1 sha jeni vete, po kaloja knej verdall dhe pash kte forum kaq te bukur dhe erdha..shpresoi ti kaloj bukur ktu...

:ckemi:
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3160

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-09-04, 10:32

Mir se erdhe Very Happy
do tia kalosh bukur ktu.... Wink
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga arbeni prej 2009-09-04, 14:59

mirdita
avatar
arbeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 25
Vendodhja : peje
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3098

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 16:00

@candy girl shkruajti:Mir se erdhe Very Happy
do tia kalosh bukur ktu.... Wink


flm rrushe...Very Happy

shpresoi te argetohemi sa me shume te gjith bashk...:gezuar:
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3160

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga linka prej 2009-09-04, 17:28

prsh per gjith antaret e rinj ketu .. :gezuar:

do me duhet te beja nji prezantim prap , ka kohe qe skam hyr ne kete forum :S:S
avatar
linka
<-«peace»->


Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2824
Age : 28
Vendodhja : ajo vajza tek avtari i dinos ...:D:D
Koha e lire : x...x...L
Puna : studente ende
Registration date : 24/03/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 7
<b>Kredite</b> Kredite : 5804

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga O-2 prej 2009-09-04, 19:58

epo beje se nuk ben keq ne antaret e rinj do te te njohim.. Wink

flm per prsh.. :gezuar:
avatar
O-2

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 65
Age : 28
Vendodhja : ca te duhet ty..
Puna : shiko punen tate...
Registration date : 04/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3160

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-09-05, 10:17

@O-2 shkruajti:
@candy girl shkruajti:Mir se erdhe Very Happy
do tia kalosh bukur ktu.... Wink


flm rrushe...Very Happy

shpresoi te argetohemi sa me shume te gjith bashk...:gezuar:


te te them dicka vetem tezja me therret rrush hahaha nejse flm

padiskutim qe do tia kalojme mir
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga candy girl prej 2009-09-05, 10:25

@linka shkruajti:prsh per gjith antaret e rinj ketu .. :gezuar:

do me duhet te beja nji prezantim prap , ka kohe qe skam hyr ne kete forum :S:S

ska gje e bejme bashk prezantimin se edhe un ka bere mungesa(po me arsye ama)Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
candy girl
ღInteligjentja Djallezuarღ
ღInteligjentja Djallezuarღ

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 2284
Age : 24
Vendodhja : tropoje
Koha e lire : INTERNETI
Registration date : 27/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 5035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga dark angle prej 2009-09-05, 17:49

jam dark angle
antare e re e ketij forumi jam 17 vjec shprehja qe perdor gjithmon eshte

EKZISTON NJE MOMENT PER TE HARRUAR GJITH JETEN POR NUK EKZISTON GJITH JETA PER TE HARRUAR NJE MOMENT
avatar
dark angle

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 36
Age : 25
Vendodhja : elbasan
Koha e lire : FORUMET
Registration date : 05/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3127

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 23 e 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi