Prezantime

Faqja 21 e 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga IDEAL-BOY prej 2009-01-25, 18:14

@NEO shkruajti:
@IDEAL-BOY shkruajti:hahahhaa sa mir ti erdhe me dike te moren per dore sikur kohet e vjetrra qe shkoje me mamin dor per dore...ndersa un e gjeta rrugen vet e sme drrejtovi njeri

or cun, mo ma ngacmo nrun se te thyva ne mes :19: :qesh me lot:
RE SHOKU SPO E NGACMOJA MER ASAJ VET JA KISHTE QEFI PER MUHABET:shum bukur:
avatar
IDEAL-BOY

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 33
Vendodhja : athens
Koha e lire : :p
Puna : pun sa per vete
Registration date : 21/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3478

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Shejtanka prej 2009-01-26, 22:35

shiko ando se te kam sjelle dhe motren,po kije pak kujdes....se e di vete ti pastaj...
avatar
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 26
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3587

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Motra_Shejtankes prej 2009-01-30, 14:57

motla imeeeeeeeeeee
avatar
Motra_Shejtankes

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 27
Vendodhja : Italy
Registration date : 26/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3465

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Motra_Shejtankes prej 2009-01-30, 15:00

tani te prezantohem cik dhe une se ngela pa prezantim
une jam motra e kesaj palacos lart,qe desha sdesha me beri te rregj ktu.nejse....shpresoj te kaloj mire...
avatar
Motra_Shejtankes

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 27
Vendodhja : Italy
Registration date : 26/01/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3465

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-01-30, 15:22

@Motra_Shejtankes shkruajti:tani te prezantohem cik dhe une se ngela pa prezantim
une jam motra e kesaj palacos lart,qe desha sdesha me beri te rregj ktu.nejse....shpresoj te kaloj mire...

obobo mezi po ja dilnim me nje u ben dy tani ,shyqyr qe nuk futeni te dyja online ne nje kohe se nuk do mbante serveri i forumit Very Happy (shaka e imja kjo)

gjithsesi motra e shejtankes (pa nje emer) te uroj mirese ardhjen ne kete forum, shpresoj tja kalosh mire per aq kohe sa do qendrosh ketu

nje :nje lule: si fillim ?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-01-30, 15:22

@Shejtanka shkruajti:shiko ando se te kam sjelle dhe motren,po kije pak kujdes....se e di vete ti pastaj..._________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Shejtanka prej 2009-02-03, 20:43

[quote="Andi

obobo mezi po ja dilnim me nje u ben dy tani ,shyqyr qe nuk futeni te dyja online ne nje kohe se nuk do mbante serveri i forumit Very Happy (shaka e imja kjo)

quote]

prit prit se eshte me provime ajo dhe ska hy online po ta shikosh kur te behemi te dyja,permbyse do ta kthejme forumin.Very Happy
avatar
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 26
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3587

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-02-04, 00:16

@Shejtanka shkruajti:
prit prit se eshte me provime ajo dhe ska hy online po ta shikosh kur te behemi te dyja,permbyse do ta kthejme forumin.Very Happy


:frike: :zhdukuuu:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga prikeni prej 2009-02-08, 19:02

eeeeeeeeeeeeeeeeeee shenomeni edhe muve ???
se me harruat ooooooooooooooooooooooooooooo
avatar
prikeni
pc + pc = shejtan
pc + pc = shejtan

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 60
Vendodhja : atje ku kam qen
Koha e lire : ateje ku me pelqen
Puna : paradite bushim ,mbazdite pa pun..
Registration date : 28/03/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3787

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-02-13, 16:56

O milet me falni per vonesen po me mire von se kurre...
un jam Dino jetoj ne it,po shqipetar ne zemer, merem me sport,shkolle etj etj...:12:. ah se harova jam 18 vjeq..
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-02-13, 19:33

DINO shkruajti:O milet me falni per vonesen po me mire von se kurre...
un jam Dino jetoj ne it,po shqipetar ne zemer, merem me sport,shkolle etj etj...:12:. ah se harova jam 18 vjeq..

vet e the me mire vone se kurre Very Happy

gjithsesi mire se ke ardh edhe rri si ne shpin tate :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-02-14, 01:48

mire se ju gjeta,dhe te pergezoj per punen qe ke bo ando.:bravo:
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga begu prej 2009-02-17, 16:18

ju pershendes te gjithėve besoj se do te kalojm mir.
avatar
begu

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 51
Vendodhja : kosov
Registration date : 17/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3443

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-02-17, 17:34

@begu shkruajti:ju pershendes te gjithėve besoj se do te kalojm mir.

pershendetje dhe mire se erdhe :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-02-21, 14:39

Mir se ju gjeta shpresoj tja kalojme sa me mire sebashku.... :ne qef: :ckemi:
avatar
Engjelli shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 26
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2009-02-21, 17:10

@Engjelli shqiptare shkruajti:Mir se ju gjeta shpresoj tja kalojme sa me mire sebashku.... :ne qef: :ckemi:

mire se erdhe engjelli shqiptare,uroj tja kalosh mire ketu,dhe te jesh sa me aktive ne forum Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-02-21, 17:51

patjter
avatar
Engjelli shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 26
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Sajmiri prej 2009-02-22, 00:43

@Engjelli shqiptare shkruajti:Mir se ju gjeta shpresoj tja kalojme sa me mire sebashku.... :ne qef: :ckemi:MIR SE PASKE ARDH ENGJELLI SHQIPTARE PATJETER SE DO TJA KALOJME MIRE KU KA ME MIRE SE KY FORUM E QA ANTARESH SI KA JAN NJISHA LERI ME FEMRAT SI I KEMI ME I HENGER SYSH
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 34
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3931

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-02-22, 09:17

flm...
avatar
Engjelli shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 26
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga rrita prej 2009-02-22, 20:00

tunng jam rrita nga prizreni jam fans e e madhe e erreway
avatar
rrita

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 28
Vendodhja : prizren
Registration date : 22/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga donjeta-teen angeles prej 2009-02-22, 20:25

Pershendetje jam Donjeta jam nga Fushe Kosova edhe une si Rrita jam adhuruese e Erreway.
Un u riktheva perseri ne,ket forum..
avatar
donjeta-teen angeles

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 169
Age : 26
Vendodhja : Kosove
Koha e lire : Lexoj,ne internet,dal te eci dhe flas me shoqen time me te mire,degjoi muzik,shikoi tv etj etj.
Puna : N'shkoll
Registration date : 28/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3574

Shiko profilin e anėtarit http://www.freewebs.com/casiangeleskosova

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej 2009-02-22, 20:54

mir se erdht...mir se ju gjeta...
avatar
Engjelli shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 114
Age : 26
Vendodhja : itali
Koha e lire : verdall...pc..giro..party.
Puna : studente
Registration date : 21/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga rrita prej 2009-02-23, 16:40

mirse ju gjej te gjithve

shpresoj t'ia kalojm mir Very Happy
avatar
rrita

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 28
Vendodhja : prizren
Registration date : 22/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3444

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga The Bloody Alboz prej 2009-02-23, 17:35

ja mirese na erdhe rrita po te mirpres un i pari :gezuar:

sigurisht qe mire do tia kalojm..........
avatar
The Bloody Alboz
T.B.A
T.B.A

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3348
Age : 28
Vendodhja : ai cuni ne avtarin tim..:D:D
Koha e lire : mmmm anej- knej
Puna : koh e lire..:P
Registration date : 05/02/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 11
<b>Kredite</b> Kredite : 6403

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga donjeta-teen angeles prej 2009-02-23, 18:28

MIRSERDHE HERMANITA
BUENO YA LO SABIA QUE LO VAS A PONER EN TU PERFIL UNA FOTO DE LA MEJOR BANDA DEL MUNDOerreway
avatar
donjeta-teen angeles

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 169
Age : 26
Vendodhja : Kosove
Koha e lire : Lexoj,ne internet,dal te eci dhe flas me shoqen time me te mire,degjoi muzik,shikoi tv etj etj.
Puna : N'shkoll
Registration date : 28/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3574

Shiko profilin e anėtarit http://www.freewebs.com/casiangeleskosova

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 21 e 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi