Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Shko poshtė

Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Mesazh nga Musafir prej 2008-03-31, 21:09

Cfare ushqimi pelqeni me shume??
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-04-01, 03:36

nuk kam ndonje te vecante,por mund te them qe me mungojne shume ushqimet e mamit.....
sidomos tave kosi..mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3935

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 20:55

PESHKU NE TAVE
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 34
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3897

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Mesazh nga snaiper prej 2009-04-14, 22:26

peshku i zgares me limon dhe i shoqeruar me vere te bardhe me plq jashte mase
avatar
snaiper
V.I.P
V.I.P

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 303
Age : 34
Vendodhja : ne vendin e shqiponjave
Koha e lire : internet,sport,
Puna : programator cnc
Registration date : 13/04/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3716

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte ushqimi qe ju pelqen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi