14 Mars Dita e Veres

Shko poshtė

14 Mars Dita e Veres

Mesazh nga NEO prej 2008-03-14, 09:51

Sot eshte dita e veres dhe i uroj te gjithe shqiptareve, gezuar kete dite.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 14 Mars Dita e Veres

Mesazh nga Eri-B prej 2008-03-14, 21:57

Une qe jam nga Elbasani i bie te bej nje mega urim.

Gezuar te gjitheve.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 14 Mars Dita e Veres

Mesazh nga Vizitor prej 2008-03-17, 22:13

Gezuar diten e veres se kam harruar fare tiu uroj :i pafajshem:

u kenaqet me ballokume, se ju tjeret nuk dini ti pergatisni fare pervec elbasanasve Very Happy:D:D
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 14 Mars Dita e Veres

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-18, 04:32

jurgen mua mi ruaj kur te vi ne shqiperi ne vere...ok????? :)
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 14 Mars Dita e Veres

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi