GĖZUAR 8 MARSIN

Shko poshtė

GĖZUAR 8 MARSIN

Mesazh nga Adem Berisha prej 2008-03-07, 15:53

Edhe unė iu bashkangjitem urimeve tė gjithė atyre qė nėnave dhe motrave shqiptare kudo qė janė. nga zemra tė JU urojnė 8 Marsin me deshirė qe fati i mirė, shėndeti dhe gjithė tė mirat tjera t'i pėrcjellin nė jeten e tyre.
avatar
Adem Berisha
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 57
Age : 70
Vendodhja : Rahovec -Kosovė
Koha e lire : shkrime tė kohėpaskohėshme
Puna : punė administrative
Registration date : 05/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3916

Shiko profilin e anėtarit http://ademgjurgjeviku.faqet.com; http://ademgjurgjeviku.shqipo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GĖZUAR 8 MARSIN

Mesazh nga NEO prej 2008-03-08, 11:52

edhe une bashkohem me urimin e z.Adem. Uroj te gjithe femrat shqiptare, kudo qe ndodhen

***** GEZUAR 8 MARSIN *****

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi