Prezantime

Faqja 1 e 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Shko poshtė

Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-06-28, 15:08

Kushdo qe rregjistrohet ne kete forum,fillimisht te prezantohet ketu.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-12-12, 23:06, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-06-28, 15:17

ja po filloj un i pari qe t'iu heq emocionet Very Happy

quhem andi
jetoj ne tirane,dhe vazhdoj shkollen e larte
jam 20 vjec.per me shum do njihemi ketu ne kete forum

disa nga ju qe me njohin tek faqet me njohin me nickun *{F.E.A.R}*

gjithsesi shpresoj tia kalojme bukur ketu.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-12-12, 23:08, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-06, 20:40

o lale per tu regjistruar ketu kam bere nje lemsh qe... Lere fare. Tek faqia ma prishen ate publicitetin qe bera per forumin tend dhe me hypen nervat keshtu qe bera nje tjeter. Atje nuk shtyhet me fare. Epo e more vesh se kush jam besoj qe nga emri im apo jo? Hajd tung.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4095

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga gishteza prej 2007-07-06, 22:30

mos kujto se nuk te gjej dot kudo qe te futesh do te gjej
Ja dhe une pra ku jam mos gabohem jam femra e pare ne kete forum
urime e pershendetje me pune e forumin e ri.
suksese te metejshme .


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-06, 23:20, edituar 1 herė gjithsej
avatar
gishteza

Online
Offline

Numri i postimeve : 60
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 4035

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-06, 23:18

eri varja faqeve

mire se erdhe ne kete forum gezuar :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-06, 23:24

gishtez thnx per urimin,shpresoj qe te mos jesh femra e pare dhe e fundit ne kete forum Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-07-07, 14:15

+


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-14, 19:09, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-07, 16:20

flm dark ashtu sic duam ne do te behet sepse ketu jemi te gjithe te zotet e shtepise,vendosim vet te gjithe bashke
mire se erdhe edhe ti dark :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-09, 14:55

un qenkam anetari i 11
quhem jurgen, 16 vjec. Te faqet.com njihem po me kete emer
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-09, 15:27

jurgen me ne fund erdhe,
je i 10 jo i 11 sepse ska 3 dit qe eshte hap forumi
gjithsesi mire se erdhe edhe ti :gezuar:
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga blerta prej 2007-07-10, 08:36

hello nga


avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4034

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-10, 08:39

ja mire se me erdhe blerta :te puth:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga blerta prej 2007-07-10, 08:57

flm andi
avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4034

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-10, 10:11

o ando rrofsh per postin. Moderator eeeeeeee...? Hahaha.Faleminderit!!!
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4095

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-07-10, 14:03

o andi po mua nuk me pershendet ti??:( nejse po prezantohem dhe un.. jam anisa, dhe pak 21 vjecare, vazhdoj shkollen e lart ne itali. te faqet jam gjithmon ne pseudonimin anisa. komplimente andi.. me pelqen ky forum.Very Happy
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-10, 18:27

eri,kisha nevoj per nje moderator te besushem :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-10, 18:31

hahaha anisa, ja mire se erdhe edhe ti :te puc pak:
edhe i du akoma ato poezite qe ben,se me pelqejne.Very Happy
vendosi ketu ne forum.
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-11, 09:22

o ando normale qe do ti rritet numri i anetareve ketij forumi sepse eshte shum i kompletuar. Faleminderit per rritjen ne detyre... :))))))))
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-11, 09:30

thnx jurgen, llafi jot ne vesh te perendise Very Happy Very Happy

p.s. vere edhe ti nje foto.
tek profili personal ok? Wink
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 19:34

erdhaaaaaaaaaaaaa edhe muveeeeeeeeeeeee Very Happy:D:D

:gezuar:

:ne qef: :ne qef: :ne qef:

:te puc pak:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4045

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga triniti prej 2007-07-11, 19:39

edhe pse andi sdonte qe une te vija ketu :(:(:(,
une erdha vete nga inati Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4045

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Andi prej 2007-07-11, 22:02

moooooooooooss sssssss sa inat me vjen qe erdhe.....

gjithsesi nga zori po te them mire se erdhe........shaka Very Happy Very Happy

ja mire se me erdhe edhe ti triniti,uroj tia kalosh mire ketu :te puth:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga triniti prej 2007-07-12, 02:56

andi flm shume Very Happy:D:D

normal qe do ja kaloj mire. sa te kem donin edhe ty ketu Very Happy:D:D :te puc pak:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4045

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 14:38

:bukur: LAL... POEZIT MEQE I PELQEJN ADMINISTRATORIT NUK DO MUNGOJN NE KTE FORUM !!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-13, 20:50

O Ando mos ki as me te voglin dyshim tek une. Jam i besueshem qe cke me ate pune. Te kerkoj ndjese qe nuk futem shume shpesh tek ky forum por ceshte e drejta kam shume impenjime ne jeten e perditshme dhe nuk kam shume kohe per boten virtuale te quajtur internet. Ika tani
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4095

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi