Adresat .tk nuk funksionojne per keto forume

Shko poshtė

Adresat .tk nuk funksionojne per keto forume

Mesazh nga Andi prej 2008-02-23, 19:07

Shum web-master perdorin adresat .tk si e vetmja menyre per te shkurtuar adresen e gjate ose (subdomainin) qe permbajne keto lloj forumesh.

Adresat (.tk) si adrese qe ofrohet pa pagese nuk te ofron nje sherbim te plote,keto lloj adresash sherbejne vetem per nje faqe websiti si psh per faqet e hi5 ose blogje personale te cilat nuk ofrojne opsionin e rregjistrimit ose te replikimit sic e ofrojne keto forume.

Problemi qe shfaq kjo adrese ne keto forume eshte se mbas nje kohe te shkurter te nxjerr Log out automatikisht nga forumi,(kjo me ka ndodhur personalisht disa her) dhe kjo gje nuk ndodh vetem me kete lloj forumi por me te gjithe forumet e tjera ne qarkullim,dhe kjo ndodh nga mungesa e sherbimit te plote qe keto lloj adresash pa pagese ofrojne.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Adresat .tk nuk funksionojne per keto forume

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-27, 17:02

Op ket sen e kom provu edhe une?
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

..........

Mesazh nga lani17 prej 2009-09-23, 13:37

un kam hapur nje forum falas ne fillim e kisha domanin(top-me.com) mu duk shume i gjate dhe e bera (.tk) cfare sygjerimi me jepni ju per kete? dhe cfare duhet te bej?? forumi im eshte http://riniashqiptareforum.tk ose http://riniashqiptare.top-me.com me falni nqs nuk lejohet per te publiku add.... sh flm....
avatar
lani17

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 26
Vendodhja : lac
Registration date : 23/09/2009
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3236

Shiko profilin e anėtarit http://riniashqiptare.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Adresat .tk nuk funksionojne per keto forume

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi