ke doni te pershendetni?

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-09-21, 19:32

pershendes te gjithe ata qe me duan dhe ata qe sme duan Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-22, 13:20

hahhaha Andi me pelqen kjo pershendetja jote , pa perjashtim . well done
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-09-24, 03:25

hajt mo tju pershendes njer te gjitheve Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-24, 10:21

Pershendetje edhe ti triniti dhe uroj te mos besh me mungesa kaq te gjata si kjo e fundit...epo mire se na u riktheve!!! :gezuar:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-09-24, 15:21

@triniti shkruajti:hajt mo tju pershendes njer te gjitheve Very Happy:D:D

erdhe shtrige???? :te puth: po ku kishe humb ku....se nuk lame vend edhe vrime pa kerku Very Happy
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-09-26, 01:31

arla rrofsh zemer , ja gezuar :gezuar: Very Happy:D:D

andi ja qe kishit lene ate vrimen ku kisha ngec une :(:(:(
e sme gjetet dot :(:(:(
:te puc pak:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 12:56

sot nuk kam deshire te pershendes asnjeri
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-27, 13:33

Meqense ti ERI-B nuk do te pershendesesh njeri po te pershendes un ty!! :gezuar:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 13:35

Hajd pra se po te peshendes edhe une ty
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-27, 13:39

@Eri-B shkruajti:Hajd pra se po te peshendes edhe une ty
:perqafime:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-01, 08:24

@triniti shkruajti:arla rrofsh zemer , ja gezuar :gezuar: Very Happy:D:D

andi ja qe kishit lene ate vrimen ku kisha ngec une :(:(:(
e sme gjetet dot :(:(:(
:te puc pak:

nuk e di un se ne cfare vrimash te tjera ngec ti, ca ishin vrima per tu kontrrollu u kontrrolluan po sdoli gje Very Happy

meqe ra fjala te pershendes trini :perqafime:
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-01, 12:15

Une dihet se ke pershendes:Te gjithe ju dhe vecanerisht si gjithmone erin dhe trinitin!!!!!!!!ju kam shshsh xhan
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-10-03, 14:36

andiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ne qef: :ne qef: :ne qef:
:te puc pak: shume shume

milka flm zemer :te puc pak: te pershendes edhe une :perqafime:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-07, 21:09

:perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: :perqafime: for all Very Happy
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-07, 21:37

:perqafime: flm andi ...edhe un pershendes te gjithe antaret e forumit..keto qe jane dhe ato qe do vijne Very Happy Very Happy
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-10, 13:44

un pershendes arlen dhe anisen :perqafime: :perqafime: :perqafime:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-10, 13:51

:ne qef: :ne qef: :ne qef: edhe un,... edhe un te pershendes JURGENI !!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-10-10, 23:54

pershendes me gjith zemer jurgenin... dhe ja po e them ketu perpara kuvendit .. eshte me burr se te gjith ju cunat e forumit bashk se ai vuri foton e tij .. kurse ju te tjeret fol fol po asnjeri sben nje hap... TURP!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-10, 23:58

bashkohem me ty anisa..edhe un o geni po te pershendes dy here se je i vetmi burrrrrrrre qe kemi ne forum!!! Very Happy
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-10, 23:58

a harrova..pershendes edhe antarene e re te forumit...anisa_3
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-11, 00:16

dua te pershendes te gjithe ato personat qe ne msn me kane bere block..dhe kur un i kuptoj gjejne genjeshtra me koti per tu justifikuar!!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-10-11, 11:56

u me rafte pika mua kush te ka bere block ty, iu thafshin gishtat o zot, po si ta bene dhe kete moj, po ti je 1 ketu. cfare jane keta tipa qe te bejne block ty. po se dine ata qe ti je shume eksperte dhe i kupton pernjehere, Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-11, 13:07

hahahaha..po pra thuaja atyre ti jo mua.cti besh edhe un keshtu mendoja po mesa duket gaboja!!!gjera qe ndodhin...
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-11, 17:28

arla flm per pershendetjen edhe une te pershendes...:ckemi::ckemi:
gjithashtu nje pershendetje per te gjithe:) :) :)
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-11, 17:41

arla90 shkruajti:dua te pershendes te gjithe ato personat qe ne msn me kane bere block..dhe kur un i kuptoj gjejne genjeshtra me koti per tu justifikuar!!!

marr shkas nga ky shkrim per te pershendetur edhe un personat qe kane nga dy adresa msn-je dhe u them qe kam 30 adresa ne msn nuk kam ndermend te mbaj dy adresa per cdo person !!!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi