ke doni te pershendetni?

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-26, 14:52

ju keni fillu mu mesu keq me pershendetje per dite
po ti pershendesim ata qe nuk hyn shpesh ketu
po ti e ke barazimin ne xhep
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-27, 23:36

ku mi ku e do se me cmene :sa inat:

ja nje pershendetje per te gjithe :ckemi:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-28, 19:26

PERSHENDETJE
PER TE GJITH ANTARET
E FORUMIT KUDO QE NDOLLEN
ME GREEN DAY <<<<BROKEN DREAMS >>>>
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-29, 19:59

nuk u lodhet duke pershendetur ju mer
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-29, 20:59

po i kemi antaret me te miret neve dhe i pershendesim sa here qe na merr madhi per ta
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-29, 23:35

bashkohem me mendimin e darkut :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-31, 02:26

e kemi me qejf shume Very Happy:D:D

une dua nje tjeter :ne qef:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-08-02, 14:29

E pershendes trinitin dher nje here .
me DJ samy <<<<<<HEAVEN>>>>>>
DMTH KJO DO TE PELQEI
PO DHE TE TJERET ME SAME SONG . HEAVEN :FESTE: :FESTE: :FESTE: :FESTE: :party:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-08-03, 01:56

:ne qef: daaaaark flm shume :ne qef:

Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-08-03, 19:34

nuk ka perse, po ti dine me pershendet , apo je duke mesuar per te pershendetur :sa inat:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-08-03, 21:40

un pervec se i pershendes te gjithe pa perjashtim,
pershendes edhe antaren me te re te forumit arlen :te puth:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-08-04, 01:43

hahhahha dark upsssss sorry Very Happy:D:D

une ju pershendes shume shume shume te gjitheve dhe ju puth fort fort fort Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-08-04, 19:13

thanks , trinit .
nje pershendetje per antaret qe jan regjistruar ket jave :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: dhe ta kaloim sa me mirpershendetje te gjithve klm alll
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-08-06, 17:25

:gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar:

pershendetje te gjitheve
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-08-07, 15:32

ja po e vazhdoj edhe un me qe e keni nis kshu me birra
:gezuar::gezuar: :gezuar: :gezuar:
gezuar te gjithve
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga rei_rei prej 2007-08-15, 01:09

kan ka lu ca koh pa u duk ketej po nejse po i fus dhe un nje te pershendetur Very Happy Very Happy

pershendes anisen ne radh te pare qe i ra ne mend per mua Very Happy Very Happy
edhe nje ftyre te keqe qe na ka harru fare e di vet ajo Very Happy edhe te gjith antaret e ketij forumit
avatar
rei_rei

Online
Offline

Numri i postimeve : 9
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3958

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-08-15, 09:29

ja gezuar :gezuar: edhe mir se u riktheve

si kan maru pushimet akoma prandaj sjane as anisa as triniti

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-07, 14:48

@Andi shkruajti:un pervec se i pershendes te gjithe pa perjashtim,
pershendes edhe antaren me te re te forumit arlen :te puth:

UAAA O ANDI NUK E KISHA PARE UN QE ME KISHE PERSHENDETUR..EDHE UN TE PUTH FORT:te puth: ...PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E FORUMIT !!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-10, 21:32

pershendes te gjith .. edhe rei rei! po pershendes edhe donin qe humbi.. darkun dhe andin e te tjeret.. ( dhe po bej edhe nje pershendetje personale... pershendes jolin!)
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-09-10, 23:09

une humba eeeee? mire mire ske faj ti jo po he.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-09-11, 00:04

flm anisa :29:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-13, 20:14

une po pershendes Andin Arlen te paret per punen qe bein ne ket forum .nje persh per Anisen
dhe 1 pershendetje per te gjith antaret kudo qe ndollen :gezuar: :gezuar: :gezuar:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-09-13, 20:24, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-13, 20:20

:gezuar: DARKU!!!!!!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-14, 13:57

nje pershedetje per te gjith muslimanet shqipetare kudo qe ndolllen , dhe disheroi qe mauj i RAMAZANIT u bjen cdo te mir ne familjet e tyre ....avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-09-14, 22:21

PO O DON HUMBE FARE
.. PERSHENDES TE GJTH ... :te puc pak:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi