ke doni te pershendetni?

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-17, 00:30

anisa a te :te puth: icik un ?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-17, 10:31

erdha muve :ne qef: :ne qef: :ne qef:

andiiiiiiiiiiiiiiii :te puc pak:

Very Happy:D:D tju :te puc pak: edhe ju te tjereve ??? Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-17, 20:22

te thame nje moj trinti, nuk merremi me ledhatime.Kjo nuk ka lidhje me temen: Kam dashur te ta them me pare por kam
harruar. TRINTI ajo fotoja qe ke vene eshte shume e lezetsheme. Le
shume vend per imagjinaten
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-18, 00:05

Eri-B ti po deshe mos u merr une per veten e ime e kam shume me qejf Very Happy:D:D
ja per inatin e jot tani afro nje ci te te :te puc pak: Very Happy:D:D

P.S: woow flm shume, edhe mua me pelqen si foto
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 10:00

mire se erdhe triniti perseri :29: edhe mos mungo me.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-07-18, 14:50

SI FILLIM PERSHENDES SHOQERINE TIME NE SHQIPERI,JU DHE VECANERISHT ANDIN!!!!!!!!!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 17:51

flm milka :te puth:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-07-18, 18:01

ASGJE LAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PO TA JAP DHE I TJETER SE PER SHOQERINE JANE FALAS!!!!!!!!!ESHTE PAK SKANDALOZE POR PER SHAKA!!!!!!!!!!!!!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 18:03

po pse shet puthje edhe me lek ti?? Very Happy Very Happy Very Happy

flm edhe per kete tjetren :29:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-07-18, 18:07

SA I SHKATHET QE JE???????????PSE NUK JE NE MSN OSE NE CHAT?TE PELQEN KJO FOTO?????DHE FUTU NE CHAT TE LUTEM!!!!!!!!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-18, 18:17

edhe pyet per foton??Very Happy Very Happy

msn spunon,tani jam ne chat
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-18, 20:28

une pershendes te gjith antaret e keti forumi
dhe gezuar me nje got :gezuar:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-19, 04:07

ja gezuar Dark :gezuar:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-19, 07:39

gezuar :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-21, 11:22

un nuk pershendes njeri meqe po pershendeteni vet ju... ah po pershendes rei_rei qe me ne fund erdhi te ne. dhe andin .. ( hajt se po i pershendes te gjith pra.. u pa puna)
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-21, 16:28

po normal qe do i pershendesim te gjithe me nje gote birre se ben vape :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-24, 19:31

un peshendes trinitin :te puc pak: :te puc pak: :te puc pak:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-24, 19:36

U PA PUNA UNE PERSHENDES GISHTEZEN
:bukur: :bukur: :bukur: :bukur: :bukur:
SE ME KA KERKU FALJE
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-24, 19:37

po e pershendes edhe un pra meqe te ka kerkuar falje
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-25, 19:41

une pershendes jurgenin Very Happy:D:D

:te puc pak: shume shume shume shume shume po shume fare ama Very Happy:D:D :29:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-25, 20:03

une pershendes kete shtrigen siper meje :29: :te puc pak:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-25, 20:25

hahahahhaha Very Happy:D:D :ne qef: edhe muve edhe muve
po po pres dhe nje pershendetje andej nga tema tjeter une Very Happy:D:D

:te puc pak: :te puc pak: :te puc pak:
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-07-25, 20:54

te pershendes ketu nje her un :29: . pastaj pershendetjet me sa di un jane ketu,

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-07-26, 12:20

nje peshendetje per ata qe mungoin
me shum se 7 here ne jave
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga triniti prej 2007-07-26, 14:42

:19: andi e dua dhe nje andej une Very Happy:D:D

e dua :ne qef: e dua :ne qef: e dua :ne qef:

:puthje:

P.S: Dark po ne qe jemi ketu per dite mo spo na pershendet Very Happy:D:D


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-26, 15:07, edituar 1 herė gjithsej
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi