ke doni te pershendetni?

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-12, 11:49

andi , dhe un te pershendes me gjith shpirt !!!! e pershendes te gjith antaret e forumin ne vecaneri DONIN!!
p.s. edhe antaret e ri !!!!!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-13, 17:12

@anisa shkruajti:andi , dhe un te pershendes me gjith shpirt !!!! e pershendes te gjith antaret e forumin ne vecaneri DONIN!!
p.s. edhe antaret e ri !!!!!


flm anisa,dhe mire se na erdhe perseri,mos mungo me. :29:
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga jeta prej 2007-12-13, 21:46

:bukur: Pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi, e ne veqaneri ANISEN . flm per kafen ,por pak me heret kemi pire bashke me D....! :qesh me lot:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-12-13, 22:01, edituar 1 herė gjithsej

jeta

Online
Offline

Numri i postimeve : 6
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3814

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga jeta prej 2007-12-13, 21:53

te gjithe jeni te mrekullueshem BRAVOooo pershendetje te perzemerta :bravo:

jeta

Online
Offline

Numri i postimeve : 6
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3814

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-13, 22:53

@jeta shkruajti::bukur: Pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi, e ne veqaneri ANISEN . flm per kafen ,por pak me heret kemi pire bashke me D....! :qesh me lot:BASHK ME D....?? SA E SHPEJT QE QENKE EEEEE!? BRAVO TE LUMT ... TE TILL ANTARE NA DUHEN NE FORUM... :gezuar:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-12-13, 23:39

o jeta kemi nje rregull une e anisa, qe ne pime kafe sa here ja kerkojme njeri tjetrit nje gje te tille. kur them une do pime kafe prap, do pime prap bashke me anisen, kur thote anisa do pime kafe prap, do pime prap bashke me mua Very Happy:D:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-14, 11:29

don... si shpirt te kam... po se ka kuptuar akoma jeta ... :te puth:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 11:34

epo avash avash do e kuptoje se eshte e re ketu Very Happy:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-14, 12:02

jeta me duket se e ka me te vertet me ty dono.. Very Happy
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-12-14, 12:10

joooooooo re, pse jeta me verte e ke ti? Very Happy:D:D:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2007-12-18, 12:06

Dua te pershendes angel,qe u rikthye serish ne kete forum dhe doja ta pergezoja per provimin qe mori tani...bravo!! :bukur:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-12-18, 22:11

urime angel per provomin qe ke marr :gezuar: Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-12-19, 12:43

une pershendes mamin babin dhe te gjithe ata qe me duan dhe i dua Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-19, 21:23

Don_Corleone shkruajti:une pershendes mamin babin dhe te gjithe ata qe me duan dhe i dua Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Edhe une!
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga jeta prej 2007-12-25, 17:45

une pershendes te gjithe antaret e ketij forumi pa ber perjashtime. DANKE :i pafajshem:

jeta

Online
Offline

Numri i postimeve : 6
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3814

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-26, 21:46

jeta te pershendes edhe un ty :te puth:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga jeta prej 2007-12-26, 22:39

Andi edhe une te pershendes shume.
edhe A+A= D :bukur:

jeta

Online
Offline

Numri i postimeve : 6
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3814

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-26, 22:51

A + A = Dogane Wink Very Happy

nje sygjerim per ty jeta, te ftoj qe te jesh aktive dhe te shkruash edhe ne tema te tjera dhe jo vetem tek kjo teme.flm :bukur:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-29, 19:58

Ja po bei nje pershendetje maci nuk po me pershendet kush , po ju pershendes une ,dhe po bei nje shkrim me shum .. i pershendes te gjitha ata antar/e qe jan regjistru mas arrestimit tim , qe bena 4 muaj burg vetem se fjata nje nat me Beatricen E WELLS IT ..
U pershendes .
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-30, 09:33

ja mire se na erdhe prap dark :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-12-30, 14:59

ca me ardh mar Andi , me bo burg pse flen nje nat me nje princess ............ ei jan oret e fundit te vitit dhe ju pershendes nga larg GEZUAR VITIN E RI ME MISH E RAKI :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: :gezuar: DHE 2008 U BJEN CDO TE MIR NE FAMILJET TUJA
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Angel Girl prej 2008-01-11, 17:42

un pershendes arla90.vazhdo kshu se je fantastike fare.
avatar
Angel Girl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 32
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3951

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2008-01-12, 22:47

une pershendes njehere veten e ime se kam kohe pa e pershendet Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2008-01-12, 23:07

edhe un pershendes veten time se me ka marr malli Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Musafir prej 2008-01-13, 00:54

un pershendes angel,jurgenin dhe meqe ra fjala edhe veten time!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi