ke doni te pershendetni?

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-11, 17:42

gjithashtu pershendes edhe antaren me te re anisa_3
i uroj qendrim te mbare midis nesh :ckemi:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-11, 22:29

thanks:shum bukur: :bukur:
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-10-11, 22:40

kurse une pershemdes ata qe une u kam bere block
se nuk ja vlein te bisedosh me ta
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-22, 20:12

Kastro_nr1 shkruajti:kurse une pershemdes ata qe une u kam bere block
se nuk ja vlein te bisedosh me ta


hahahahaha, :pime birra: kastropershendes te gjith antaret e forumit ata qe mbajne akoma gjalle kete forum pa perjashtim :gezuar:
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-10-23, 18:02

ju pershendes te gjitheve :ckemi:
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga blerta prej 2007-10-25, 09:09

pershendetje dhe mir se erdha
avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3972

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-10-25, 12:19

pershendetje blerta, dhe mire se na gjete Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-10-25, 18:20

@blerta shkruajti:pershendetje dhe mir se erdha

pershendetje blerta :29: edhe mos mungo me Wink
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Guest prej 2007-11-23, 17:26

un dua te pershendes te gjith antaret qe nuk e kan ndjer mungesen time..... ju pershendes...!!!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-11-23, 17:28

te pershendes edhe un anisa :te puc pak:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga blerta prej 2007-11-28, 08:23

ela pep une Very Happy puc andin folt


avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3972

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-11-28, 13:52

shume mungesa blerta, te pajustifikueshme Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-11-28, 14:50

Pershendetje te gjitheve dhe mire se erdha dhe mire se u gjeta...xD
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga blerta prej 2007-11-28, 15:18

don_corleone hmmmm pun shum

Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-11-29, 09:05, edituar 1 herė gjithsej
avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3972

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga NEO prej 2007-11-28, 22:37

pune shume dhe poshte rehat qejf o qejf Very Happy

edhe ne kemi pune po e gjejme kohen per te hyre ketu :geek:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga kosta prej 2007-11-29, 13:26

pershendes eri b
:lol:
avatar
kosta

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 26
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3910

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Vizitor prej 2007-11-29, 20:54

car ka per te qesh?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Eri-B prej 2007-11-30, 10:27

Koste rrofsh.
Edhe une te pershndes!
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga diabolus prej 2007-12-02, 16:18

pershendes sali berishen me rastin... pa rast fare re :)
avatar
diabolus

Online
Offline

Numri i postimeve : 5
Registration date : 02/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3824

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-02, 19:03

diabolus,po cdo qe pershendet salen ti? pershendet ndonjetjeter se salen dhe familjen e sales tani e pershendet e gjithe shqiperia,per punen e dritave Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga diabolus prej 2007-12-02, 20:40

hahahaha po une nuk jam ne shqiperi mer pranaj edhe e persh hahahahahahhaha
avatar
diabolus

Online
Offline

Numri i postimeve : 5
Registration date : 02/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3824

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-02, 20:54

aha qenke rehat dmth,nqs se je jasht teritorit shqiptar Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-06, 11:45

Une ju pershendes te gjitheve pervec DONIT... Razz
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-06, 21:09

pse mi ca te ka ber doni ty eeeee? Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Andi prej 2007-12-08, 23:15

tani per tani pershendes dy anisat e forumit se na ka marr malli per to Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ke doni te pershendetni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi