Suport per forumotion.com

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-01-18, 22:13

Nese menaxhon nje forum te tille ateher per cdo pyetje ose problem shkruaj ketu.


informacione te ndryshme.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-01-18, 22:28

Eshte shtuar opsioni per te pasur me shum se nje Portal

Hyn ne panel te administrimit --> Modul ---> Opsioni i me parshem Struktura e Portali eshte zevendesuar me Gestioni Faqev i Portalit

me pas krijoni nje portal tjeter tek ---> Create a new page ---> Page name (vendos emrin e portalit) ---> Paraqit

Siper do tju shfaqet portali tjeter qe krijuat ----> Struktura dhe me pas mund te shtoni modulat aktuale qe keni tek portali kryesor ose mund te krijoni te tjera.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga lintex prej 2008-01-28, 00:01

si duhet me shkrujt per te shikuar temat e forumit regjistrohuni po menoj si duhet me kriju keta

lintex

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1
Registration date : 18/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3838

Shiko profilin e anėtarit http://iceman.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-01-28, 21:05

mund te shpjegohesh pak me qarte lintex ,qe edhe un te te jap nje pergjigje me te sakte.

flm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-23, 12:23

Hej une e kom ni qisi foum po spo di qysh me bo avatar po menoj jo me i qit prej webit po prej naj url p.sh se tana i di veq qito se di nese kish ba mem kallxu nese e din
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-23, 12:38

edhe qito foto galeri qe e ki bo ti a kish bameme kallxu
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-23, 18:53

Ady si fillim ti duhet te instalosh galerine ja rruga qe do ndjekesh

Paneli Administrativ ---> Modul -----> Galeria----> Configuration .


Me pas shko tek Moduli---> Gestioni I faqev te Portallit ---->Structure

Per te shfaqur galerine ne portall kliko
aty ku shton module si calendari,Poll,Recent,aty ke edhe galerine.

nese ke probleme perseri me thuaj me sakte se ku ndodh problemi.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-23, 21:52

Ok Flm Shum
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-23, 21:59

ej Andi a kish ba mem kallxu naj webfaqe ku muj me ba webfaqen me .COM ose .NET se une i di njo 3 po sp di me hi ne to fort spo di me u regjistru nese kish ba mem kallxu
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-24, 08:27

Ady, un nuk di ndonje webfaqe qe te ofroje nje adrese me .com ose .net pa pagese,

nese ti i ke gjetur keto 3 webfaqet mi trego adresat e tyre ne menyre qe ti shikoj un dhe pastaj te kthej pergjigje.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-24, 10:21

www.ixwebhosting.com
www.active24.de
www.spry.com
Une nuk po thom Andi pa pare po naj web faqe ku muj me ba forumin me .com .net etj... me pare e jo pa pare se pa pare e di qe nuk bon

Me RespekT : -AdY..!
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-24, 17:24

ty te duhet te blesh nje domain (.com) per forumin tend,mjafton te kerkosh ne google dhe do te gjesh shum web-site me shum oferta te ndryshme qe te japin kete sherbim qe kerkon ti

provo kete psh

www.domain.com

klm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-24, 19:23

ej Andi A din bre qysh me ba qito p.sh. temat ne fillim me i ba me ngjyra POPULAR se spo di bre
edhe qito ne posrtal qe e ki ba ne fund

© Hapsirajuaj 2007 Kontakt :Web-master Andi
a bon bre me me kallxu mu bre?
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-24, 23:15

aty ku krijon module,qe vendos ne portal

krijo nje modul dhe shkruaj tekstin qe do,pastaj ke nje germe (A) aty e cila sherben per te ngjyrosur shkronjat.

po aty anash ke nje PO dhe nje JO beje ate JO dhe jepi paraqit,me pase nxirre kete modul ne portal jo tek kolona e pare as tek e dyta as tek e treta por nxirre ne kam te faqes

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-27, 14:53

hej e aty ne portal qe e ki ba ti me kutia , kutia p.sh. qysh e ki ba ti aty te Faqet Partnere e Ki Ba P.sh. Njė Web Tė Ketė Emrin e tij Por aj ėshtė Nė Njė Kuti P.SH.:
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-27, 14:58

ndoshta me ke kuptuar me RespekT : -AdY..!
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-02-27, 17:00

hej edhe qito nese munesh meme kallcu qyhs po e bon bre qato shkronjat duke ecur nese mundesh meme tregu
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-27, 17:10

me qarte se kaq vallai nuk kishte Very Happy

ateher kur krijon nje modul

tek tabela afer ikones ku vendos nje figure (me ngjyre te verdhe) ke nje tabele tjeter qe po ti vesh mousin siper lexon Insert Table

kliko aty dhe me pas do te dali tabela qe te krijosh si ato kuadratet

po nuk kuptove ndonje gje me shkruaj prap

klm

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Andi prej 2008-02-27, 17:15

do ta dergoj me mesazh privat kodin qe ti levizesh shkronjat
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga MrBeni prej 2008-03-02, 10:11

Nese Keni Probleme Por Duhet Te Dini Anglisht Shkoni Pyetni ketu :

www.help.forumotion.com

aty te ndihmojn Wink
avatar
MrBeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 32
Registration date : 05/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3823

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga MrBeni prej 2008-03-02, 10:14

@Andi shkruajti:me qarte se kaq vallai nuk kishte Very Happy

ateher kur krijon nje modul

tek tabela afer ikones ku vendos nje figure (me ngjyre te verdhe) ke nje tabele tjeter qe po ti vesh mousin siper lexon Insert Table

kliko aty dhe me pas do te dali tabela qe te krijosh si ato kuadratet

po nuk kuptove ndonje gje me shkruaj prap

klm

Une Ste Kuptoj Bash Mire Fute Ni Screen Shot Nese mundesh bro
avatar
MrBeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 32
Registration date : 05/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3823

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga -AdY..! prej 2008-03-02, 15:20

okok lele tash e kom gjet?
avatar
-AdY..!

Online
Offline

Numri i postimeve : 22
Registration date : 16/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3809

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga iceman prej 2008-04-15, 21:27

a mos e dini se a muj me kthy forumin nga phbb ne mybb ose vbulletin

iceman

Online
Offline

Numri i postimeve : 5
Registration date : 23/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3802

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga supervizor prej 2008-04-16, 14:03

iceman nuk mundet te kthehet ne ate version qe kerkon ti.

supervizor

Online
Offline

Numri i postimeve : 16
Registration date : 09/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3878

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga The End prej 2008-12-27, 16:18

Ej kush mund te me tregoj se si mundemi me e e hek kete bannerin posht navigacionit . A duhet me pagu per me e hek nese po me tregoni sa ?
avatar
The End

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 25
Vendodhja : Gjakova City
Registration date : 23/12/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3499

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Suport per forumotion.com

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi