Libri i ditlindjeve

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2008-05-03, 02:02

Sot ka ditelindjen z.Adem Berisha...i uroj atij edhe nje 100vjet te tjera dhe nje jete sa me te lumtur! :torta ditlindjes:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-05-03, 14:28

edhe une i uroj z.Adem edhe 100 vite te tjera, shendet dhe jete sa me te qete :gezuar:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 20:32

o dono paske pas dintlindjen e sna paske ftuarrrrrrrrrr
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-05-07, 23:06

une ta kam dergu ftesen me poste o miro Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 23:08

si ka mundsi si sme paska arrdhur o don n do tma kishe qu me wester union
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-05-27, 20:09

urojme antarin clarence per datlindjen qe kishte (pak me vonese po me mire vone se kurre) :tap fare:

edhe 100 !!! :happy birthday:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Clarence prej 2008-06-07, 16:44

@Andi shkruajti:urojme antarin clarence per datlindjen qe kishte (pak me vonese po me mire vone se kurre) :tap fare:

edhe 100 !!! :happy birthday:


Jo nuk e shkru Urimin me vones por ne kohe , thnx Andi ,:gezuar: nese ke nermend me ba nai vizit ne VELIPOJE ket muaj DMTH do ta paguaj nje shishe RRanxhat :pime birra:
avatar
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 33
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3709

Shiko profilin e anėtarit http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga adiii prej 2008-06-07, 18:54

me gjth se njohim e urojm nga zemra pervec sa ka bo edhe 100 te tjera
avatar
adiii

Online
Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 3656

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-06-07, 19:18

@Clarence shkruajti:
@Andi shkruajti:urojme antarin clarence per datlindjen qe kishte (pak me vonese po me mire vone se kurre) :tap fare:

edhe 100 !!! :happy birthday:


Jo nuk e shkru Urimin me vones por ne kohe , thnx Andi ,:gezuar: nese ke nermend me ba nai vizit ne VELIPOJE ket muaj DMTH do ta paguaj nje shishe RRanxhat :pime birra:

flm per oferten :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-06-14, 17:39

Sot me 14/06/2008 kane ditelindjen :
:happy birthday: Sajmiri (24) , jurgeni (17) , Anairda (19):happy birthday:

:torta ditlindjes: :torta ditlindjes: :torta ditlindjes:


I urojme edhe 100 vjet te tjera shendet, suksese ne jete dhe kudo....

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Nertila prej 2008-06-14, 17:56


Sajmiri
Jurgeni
Anairda

Gezuar edhe nga une 100 pravera te bukra per ju.Fat ,lumturi,suksese ,ne cdo hap te jetes tuaj .Respekt...
avatar
Nertila

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 157
Vendodhja : Andej kenej gjithandej
Koha e lire : nuk kam ma kan vjedh
Puna : Studente
Registration date : 10/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3633

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-06-14, 20:22

faleminderit shume:party:
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-07-02, 09:31

:happy birthday:: sot ka ditlindjen hapyy_girl i urojme  edhe 100 vite te tjera,fat shendet dhe lumturi ne jeten e saj.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Clarence prej 2008-07-02, 11:04

GERUUUUUAAAAAAAARRRRRRR DITLINDJEN Happy_Girl
e cdo te mir ne jet :torta ditlindjes: :klm:
avatar
Clarence
dark vs lucky 7
dark vs lucky 7

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 172
Age : 33
Vendodhja : Aty ku te me doi qefi
Koha e lire : Cka esht kta
Puna : Skam punu kurr as nuk punoi.
Registration date : 04/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3709

Shiko profilin e anėtarit http://www.faqet.com/dark_angel

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga happy girl prej 2008-07-02, 11:43

sot e kam vete ditelindjen nuk e them sa vj kam po ejjjj
ta dini qe u plaka hahahahah :gezuar:
avatar
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3785

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga happy girl prej 2008-07-02, 11:45

flm shum per urimet ju puuuuuuuc te gjitheve
jeni 1 fare
:gezuar:
avatar
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3785

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga besa prej 2008-07-02, 14:20

:gezuar: i befsh edhe 100 :FESTE: :torta ditlindjes:
avatar
besa

Online
Offline

Numri i postimeve : 48
Age : 34
Vendodhja : prishtine
Koha e lire : pak
Registration date : 16/05/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3659

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-08-09, 16:08

ANDO U BEFSH 1000 VJEC KOLEG Very Happy :torta ditlindjes:E NA QERAS ME NAI BIRR :gezuar:
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga gishteza prej 2008-08-09, 22:12


Gezuar ditelindjen e jete te gjate dhe 100 vite ......
avatar
gishteza

Online
Offline

Numri i postimeve : 60
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3973

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-08-10, 08:37

@Sajmiri shkruajti:ANDO U BEFSH 1000 VJEC KOLEG Very Happy :torta ditlindjes:E NA QERAS ME NAI BIRR :gezuar:


Flm koleg ,urdhero merr sa te duash paguj un :birra:e di ti qe si kemi problem keto gjona te vogla :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-08-10, 08:40

@gishteza shkruajti:

Gezuar ditelindjen e jete te gjate dhe 100 vite ......


Flm Gishtez,nuk e prisja urimin tend ,eshte nje surprize shum e bukur flm

ti mire je? urime per forumin Wink

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga gishteza prej 2008-08-10, 16:02

Flm ti Andi
Eshte kenaqesi qe degjohemi serisht te them te verteten e pash tek forumi im qe kishe ditelindjen thashe po hyj e ishte surprize kur pash se kodi u pranua serisht.
Do te me vinte keq te te mos isha futur gjithsesi te flm ti shum shum....
Forumi yt ka ecur goxha jashte mase ..urime ..

Ps e di qe kam dal jashte teme ju lutem mos e fshini kete shkrim pa u lexuar nga andi pastaj le ta heq vete ai ju flm
avatar
gishteza

Online
Offline

Numri i postimeve : 60
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3973

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-08-19, 01:07

CHRYSA U BEFSH 100000000000 VJECE :happy birthday: E NA QERAS TANI SE MBUSHE DHE 18 EDHE NJEHERE TE UROJ FAT DHE MBARESI U BEFSH 10000000 CHRYSA
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-08-19, 01:10

SOT KANE DILINDJEN KETO ANTARE (20),ardi aab(23), Chrysa(18) benio (34),eris (20),kosta (17), MELIBERAT(43)simply_girl(16) EDHE 10000000000 TE TJERA
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3869

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga adiii prej 2008-08-19, 03:16

te gjith te bohen 100 te tjera por chrysa jo ma shum se 100 se martohet prap lol lol lol lol
avatar
adiii

Online
Offline

Numri i postimeve : 964
Registration date : 04/06/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 8
<b>Kredite</b> Kredite : 3656

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi