Libri i ditlindjeve

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-12-08, 17:21

sot ka ditlindjen antarja me e vogel e forumit po me shkronja te medha ***MILKA*** Very Happy dhe ben 13 vjec

Milka edhe 113 vite te tjera,uroj qe te realizohen te gjitha deshirat qe ti ke.

Fryji qerinjve :torta ditlindjes:

edhe 100 :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2007-12-08, 18:44

GEZUAR DITELINDJEN MILKA,EDHE NJE 100 VJET TE TJERA TE MBUSHURA ME LUMTURI E GEZIM... :gezuar: :gezuar: :gezuar:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-08, 21:47

Milka edhe 1000
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-12-08, 22:59

gezuar milka, edhe 100. :gezuar:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-12-12, 11:53

ERI & MILKA

URIME!!! EDHE 10000!!!!

KERKOJ FALJE PER VONESEN!!

PER DJELLZEN E :i pafajshem: ...... :te puc pak:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-12, 12:08

Thnx te gjitheve...
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-12, 21:50

ERI & MILKA

URIME!!! EDHE 10000!!!!

KERKOJ FALJE PER VONESEN!!


Mire me milken po me mua je me dy muaj vonese. Me mire vone se kurre. Apo ishte per vitin tjeter kjo?
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-12-13, 11:23

loooooooool na kane uruar prihere pse merzitesh ti?
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-13, 11:25

Kush u merzit moj yll!!!
As qe behet fjale.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga kosta prej 2008-01-19, 20:20

une e kam ditelindjen ne 21 gusht 1991
:gezuar:
avatar
kosta

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 117
Age : 26
Vendodhja : Elbasan, Albania
Registration date : 10/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3910

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga eris prej 2008-01-23, 17:42

21 gusht 1991
avatar
eris

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 29
Registration date : 05/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3793

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2008-02-06, 03:04

he mo dhe ti ero si ben... te pakten u kujtova :-)
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2008-02-07, 15:43

@Eri-B shkruajti:Kush u merzit moj yll!!!
As qe behet fjale.


ok ok ishalla se je mrz...puc folt
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-03-16, 11:51

Sot ka ditelindjen arla90. Me kete rast i uroj asaj edhe 100 vite te tjera, fat dhe suksese ne jete.

:FESTE:**** GEZUAR ARLA90 ***** :FESTE:
NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2008-03-16, 20:29

gezuar ditlindjen arla90... fat dhe mbaresi kudo ne jete!!


:torta ditlindjes:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-17, 04:24

arla gezuar ditelindjen...edhe 100 :)
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2008-04-14, 00:14

GEZUAR DITELINDJEN DONI...TE UROJ NGA ZEMRA SUKSESE DHE SHPRESOJ TE TE REALIZOHEN TE GJITHA DESHIRAT...
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-04-14, 13:41

falminderit arla :gezuar:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2008-04-14, 14:51

dono gezuar lale edhe 124 te tjera :torta ditlindjes:


ne dasem tani :gezuar: :party:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2008-04-14, 21:37

hajde edhe njeqind don. Te pacim lale!
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-04-15, 00:55

faleminderit andi dhe eri :gezuar::gezuar::gezuar:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-04-15, 18:05

doni gezuar ditelindjen edhe 100....fat e mbarsi ...

ku do na cosh per ditlindjen tende?ca ke bo nermen???!!!:)
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-04-16, 22:01

faleminderit dhe ty anisa_3. :perqafime:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga happy girl prej 2008-04-27, 10:53

pak me vones po me falet se se dija hajt edhe 100 o cuno :torta ditlindjes: po mar vet 1 cop nga kjo torta se ti sma dhe gjo Very Happy
avatar
happy girl
Goce Tirone
Goce Tirone

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 267
Vendodhja : tr
Koha e lire : shum dhe siher nuk mjafton
Puna : pun sa per vete
Registration date : 22/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3785

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2008-04-27, 21:35

flm happy :gezuar:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi