Libri i ditlindjeve

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2007-08-27, 10:09

Un kam lindur me 16 mars 1990...
p.s o andi me fal qe nuk te kam uruar po nuk kam qene ketu..u befsh 10000vjec:gezuar:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-08-27, 10:48

o andi po un qe ste kam uruar per ditlindje cte bej tani... me fal dhe 100000000000 vjec ... me mir von sesa kurr!!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-27, 10:58

flm flm, te dyjave 💋

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga gishteza prej 2007-08-27, 13:12

ua dhe un pak me shum vonese po urimet e mija e 100 ja ku eshte peshqeshi im
avatar
gishteza

Online
Offline

Numri i postimeve : 60
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3973

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-30, 17:42

hahahaha flm gishtez,shum te levizshem ma paske gjet peshqeshin Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-09-05, 08:02

sot ka ditlindjen anisa,

anisa edhe 100 tu realizofshin te gjitha deshirat qe ti ke. :te puth: :gezuar: :gezuar: :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-06, 12:52

faleminderit shum andi... rrofsh! :gezuar:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-06, 13:11

anisa gezuar ditlindjen dhe u befsh sa te kesh deshire ti
all the best to you :gezuar:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-09-06, 23:58

nje sekond milet.

nje urim special, por special fare anises i vjen nga burri i saj DON Corleone, qe i uron nuses se tij edhe 100 vite te tjera dhe te kete fat dhe lumturi ne jete


Anisa edhe 100 lal :torta ditlindjes:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-07, 00:11

Don_Corleone shkruajti:nje sekond milet.

nje urim special, por special fare anises i vjen nga burri i saj DON Corleone, qe i uron nuses se tij edhe 100 vite te tjera dhe te kete fat dhe lumturi ne jete


Anisa edhe 100 lal :torta ditlindjes:
pse me vones urimin dono
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-09-09, 00:05

hahaha dark,po ska faj doni se e ka pase nga emocionet e marteses Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 12:46

si nuk qenka kujtuar njeri per mua more........ :(
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-27, 13:32

ups...te me falni mua Anisa dhe eri-b qe nuk ju kam uruar!!!!
epo u befshi nje 100vjec dhe jete te lumtur!!!urime...
:party: :gezuar:
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 13:36

faleminderit arla
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-09-27, 14:30

Ej zemra ime po te uroj dhe ketu:U befsh 10000 vjec!!!!Tdshshsh!Puc
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-09-27, 16:13

ero, edhe 100 vjec lal, te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe mbaresi ne jete
:torta ditlindjes:

kete e ke nga cifti don-anisa

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-27, 18:45


gezuar ditlinjen ERI-B
[/b]
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-27, 18:47

:torta ditlindjes:

SHUM URIME PER TY
SHUM URIME PER TY
SHUM URIME PER ERIN
SHUM URIME PER TY...
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-09-27, 18:48

DHE po ju falenderoj tani ju te gjithve qe me keni ber urim per ditlindje po me falni se kam par... :-(
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-27, 21:31

anisa u befsh 100 vjec, jam kujtuar pak me vones po me mir von se hic Very Happy (nuk kam qen kur ke pas ti ditlindjen)
edhe ti er u befsh 100 vjec
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-09-27, 21:44

ero edhe 100,plak me mjeker ishalla Very Happy Very Happy suksese ne shkolle dhe ne jete.

:torta ditlindjes:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-29, 14:09

nnuk ka me bukur se te shohesh kaq shume njerz qe te urojne. faleminderit
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-09-29, 16:46

mos harroni qe sot ka ditelindjen edhe nje vajze qe nuk jeton me:

** DIELLEZA**.

Kjo nuk eshte nje ditelindje si te tjerat por duhet ta kujtojme pasi ajo u nda nga kjo jete qe e vogel..........

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga triniti prej 2007-09-30, 04:26

eriiii hajt edhe 100 Very Happy:D:D :puc:

per Diellezen sinqerisht nuk di cfar ti uroj...vetem paqe shpirterore
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Musafir prej 2007-09-30, 17:03

I UROJ DIELLEZES qe te jete ne paqe ku do qe te ndodhet...
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi