Libri i ditlindjeve

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-07, 21:23

shkruani daten dhe diten e lindjes tuaj,qe ta festojme se bashku.
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-07, 21:24

un kam lindur 9 gusht 1987

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-07, 21:26

F


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-14, 19:36, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-07, 21:33

ne c'vit dark

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga blerta prej 2007-07-10, 09:09

un kam lindur ne shkurt 1985
kam ngri ftohti
avatar
blerta
Shkodrane ne Shpirt
Shkodrane ne Shpirt

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 39
Vendodhja : london
Registration date : 10/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 4034

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-10, 14:08

un kam lindur ne 5 shtator 1986 .. (gati per shkoll ):14:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-10, 18:23

hahahaha blerta kushe di sa ftohte ke pas,
ma merr menja qe ke dash me hy prap anej nga kishe dal Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-10, 18:25

anisa pse sthua qe paske lindur me kemishe,(dmth me cante shkolle gati.) Razz

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-07-11, 11:20

une me 14 prill 84, ska qene shume ftohe ate dite pasi kam lind ne 4 te megjesit Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-11, 16:12

14 qershor 1991.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-11, 20:37

:thnx:


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-14, 19:38, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-07-12, 10:24

27/03/1991Po nuk me uruat per ditelindje te mjeret ju
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4095

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 14:07

me kemish the??? un jam as per pun shkolle o andi vetem per kte pun... kot O ERI-B te them te drejten ty te imagjinoja pak me te madh jo te 91... Very Happy
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Vizitor prej 2007-07-12, 15:38

Gjithe me te madh e imagjinojn eri-b. Mir qe nuk e kane bere 14 vjec dhender :)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 16:00

:bravo: gjinin e kisha harruar fare:qesh me lot:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-07-12, 20:54

jam pak vone, por gjithsesi me mire vone se sa kurre

sot me 11 korrik ka ditlindjen Gery antaria e forumit tone

i uroj Gerit edhe 100 dhe ti realizohen te gjitha deshirat qe ka ajo.gezuar :gezuar:
Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-07-12, 21:55, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Guest prej 2007-07-12, 21:42

shum urime per ty
shum urime per ty
shum urime per geryn ..
shum urime per ty :bravo:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-01, 10:14

tani me 9 gusht e kam un :)

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga triniti prej 2007-08-02, 02:24

gery edhe 100 Very Happy:D:Dandiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ne qef:
edhe 1000000000000000 vjec Very Happy:D:D
fat lumturi dhe cte doj zemra Very Happy:D:D
te puth shume shume shume shume

edhe pse para kohe po do te te uroj prap me date 9 Very Happy:D:D

P.S: gjithsesi do fillojme te pijme qe tani ne, apo jo???
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4045

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga NEO prej 2007-08-02, 08:38

po trino qe tani do fillojme e deri me date 9 kena per tu bo tape fare, hajde se andi ka per ti pagu
gezuar ando :gezuar: :gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar::gezuar:


p.s trino na gjej dhe papin

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7496

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-02, 10:49

hahahah trini po ci duam 1000000000000000 vjet??
jan i cik si shum Very Happy Very Happy

gjithsesi shum flm per urimin je shum e mire :te puc pak: :pime birra:

dono bjeri qylit ti lal :gezuar:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga triniti prej 2007-08-03, 02:12

geeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaar :gezuar:
o andi mire doni do i bjer qylit, po une kujt ti bie???
hajt mo se po i bi dhe une qylit te donit u pa puna tani Very Happy:D:D

P.S: dono papin, cik veshtir ta gjej une se kam kohe pa hyre ne msn :(:(:( nejse do mundohem Very Happy:D:D
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 4045

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-10, 21:02

hehehehe qylit te donit eeeee? Shocked Very Happy Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Eri-B prej 2007-08-12, 11:43

ej me cmendet ju mua. Te gjithe me thone qe dukesh me i madh. Edhe ne jeten reale. Me merzitet. Jam 15 ditelindja e 1991 dhe do me pelqente te isha edhe nje here 5 vjec se nuk kthehen me keto kohe.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4095

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Andi prej 2007-08-22, 21:48

ndoshta eri, nga nje her mund te tregosh me shum se 15 vjec, dmth kur flet,ose kur shkruan, prandaj mund te ken krijuar kete ide.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Libri i ditlindjeve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi