Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Musafir prej 2007-12-22, 19:17

A ju intereson te dini se cfare mendojne njerzit qe ju rrethojne per ju???pse??


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 2007-12-23, 14:36, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Eri-B prej 2007-12-22, 20:31

Po
Pse? Ka shume e shume arsye per ta ditur pse-ne.
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2007-12-23, 13:31

Pak.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Angel Girl prej 2007-12-27, 17:17

CKA,JO DHE AQ....FUNDJA E DI QE KAM REPUTACION TE MIRE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy SA MODESTE QE JAM EEE????
avatar
Angel Girl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 301
Age : 32
Vendodhja : JASHTE SHQIPERISE
Koha e lire : gallata me shoqerine,pc,tel,xhiro...etj
Puna : UNIVERSITET
Registration date : 03/08/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3951

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2007-12-27, 22:52

po pra shume modeste, e ke pas qe e vogel kete Very Happy:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Guest prej 2008-01-06, 21:07

me intereson se c mendojn personat per mua te dashur!! per te tjeret as nuk e ve ujin ne zjarr fare
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2008-01-06, 22:58

po une ku bej pjese anisa? :geek:

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Guest prej 2008-01-07, 16:13

ta le ty ne dor don!!! :te puth:
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2008-01-07, 23:47

aha, nuk eshte vendim qe me perket mua Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Guest prej 2008-01-07, 23:57

ok mir , me perket mua...
po si more djal ? c me thua keshtu ti eeeeeeeeee? harrove kush je ti per mua ? si nuk me intereson mua c mendon burri??
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2008-01-08, 00:06

aaaaaaaaaaa po se harrova Very Happy:D:D:D:D

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-02-12, 20:18

ka raste po ka raste jo..mvaret
nuk e vras trurin shume se renci ka qe une e di se kush jam dhe me interoson qe edhe familja,shoqeria ime e dine se kush eshte anisa.per te tjeret...ju shtofte inati..
:)
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Almarin prej 2008-02-12, 21:15

Me itereson,per 2 arsye
1-kur kan menim te mire me bohet qefi...
2-kur kan menim te keq do ndrushoj sjellje qe te jem i
mire per te gjith...
(e kam llafin per ata persona qe me intersojn per cdo
aspekt te jetes)

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3778

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga prikeni prej 2008-03-28, 15:02

NUK ME INTERESONFARE SE CFAR MENDOJN ,,,
EDHE PER KETE E THEM ME BINDJE TE PLOT ///
SE PO TE MENDOJ SE CFAR THON TE TJERET KAM PER TE LEN PASDORE, ATE QE KAM PIKSYNIM TE BEJ NE JET ...
EDHE KSHTU ATA THON CFAR TE DUAN EDHE UN KAM PER TE ARRITUR QELLIMIN QE I KAM VEN VETES .....
avatar
prikeni
pc + pc = shejtan
pc + pc = shejtan

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 60
Vendodhja : atje ku kam qen
Koha e lire : ateje ku me pelqen
Puna : paradite bushim ,mbazdite pa pun..
Registration date : 28/03/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3725

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga agim prej 2008-08-22, 11:18

pak

lol! :motorr:
avatar
agim

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 31
Age : 24
Vendodhja : shkup
Koha e lire : sa dush pa kufi
Puna : hiq tere diten nshpi
Registration date : 19/08/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3566

Shiko profilin e anėtarit http://www.gimch3.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga elisa prej 2008-10-16, 16:33

normale q eme intereson,por jo deri en piken sa te ndaloj vetevleresimin.
avatar
elisa
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl
ńš ÖrŠļńåR„ GļRl

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 365
Age : 25
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : pc,muzike
Puna : hehe edhe ate kam mangut...
Registration date : 21/09/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3594

Shiko profilin e anėtarit http://www.cami-bordonaba.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Shejtanka prej 2008-10-16, 21:06

Varet kush jane kta te tjeret...
avatar
Shejtanka
Special V.I.P
Special   V.I.P

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 433
Age : 26
Vendodhja : taaaaaaa....ja ku jam...
Koha e lire : varet
Puna : Jam me pushime...
Registration date : 09/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3525

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Princess prej 2008-10-17, 16:54

Nuk me intereson aq shum le te mendojn qfar te dojn nuk mund tja ndal mendimin ka njez qe te urrejn ka njez qe te duan me intereson te di qfar mendojn vetem ata persona qe i kam ne zemer per te tjeret fare ama
avatar
Princess

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Vendodhja : Canada
Registration date : 17/10/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3504

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-19, 15:58

me intereson,por mendimi i tyre nuk eshte se ndikon fuqishem ne jeten time,ne menyren se si jam,ne sjellje...un mundohem te krijoj nje reputacion te mire dhe te mos iu le shteg te mendojne keq per mua
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga NEO prej 2010-05-19, 17:57

hmmm, deri diku mund te me interesojne, por jo ti marr per baze.

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga rora prej 2010-05-19, 20:44

30% asgje me shume rendesi ka qe jam e ndergjegjshme per ato qe bej dhe them dhe mbaj pergjesi per gjerat e mia,,,,pastaj te mbajn per keq seshte prroblem ata qe ste arrijn flasin,,,,dhe une sjam e padukshme dukem,,
avatar
rora

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 20
Age : 24
Vendodhja : fier
Koha e lire : merem me facebook,,,ose dal me shoqerin
Puna : snuk,,,
Registration date : 11/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 1
<b>Kredite</b> Kredite : 2984

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-20, 10:40

eshte e vetmja gje qe nuk me ka interesuar dhe nuk me intereson
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3017

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Bardha prej 2010-05-20, 15:17

me interesojn mendimet e atyre qe dua un ndersa per te tjeret nuk dua tja di se cmendojn per mua se vras mendjen fare per kete gje
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3298

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga lepurushi prej 2010-05-29, 18:44

fare nuk me intereson po fare ama.
avatar
lepurushi

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 86
Age : 28
Vendodhja : sarand
Koha e lire : kam shume pak
Puna : studente e gjuhes angleze
Registration date : 15/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3017

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga erda prej 2010-05-30, 23:44

ne fakte secilit nga ne na interson qfare thone te tjeret per ne.e me kete njeriu duhet ti peshoj ato pozitivet dhe negativet..................
avatar
erda

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 31
Vendodhja : tiranė
Koha e lire : net
Puna : PCB
Registration date : 30/05/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 2919

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju intereson se cfare te tjeret mendojne per ju??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi