un tė jap kėtė ..po ti?

Faqja 3 e 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Alti_tr prej 2008-03-03, 10:05

edhe un bashkohem ne sherr se i kam qef jo per gjo Very Happy Very Happy Very Happy

po ti?
avatar
Alti_tr

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 32
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Xhiro me R6 (motorr)
Puna : pronar pabi ne tirane
Registration date : 03/03/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3706

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-03, 10:55

O lale me cin do bohesh me policat apo me terrorristat??
(Une jam ne krahun e policave...hahaha)
Po ti???

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3752

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-03, 11:55

une jam terrorrist, po deshe ver pisten e aztekut Very Happy:D:D

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-03, 19:50

Te poolday jam 1-sh...aty po ta majt se me fik te vras...hahaha :lol: :lol: :lol:
Po ti???

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3752

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga MrBeni prej 2008-03-03, 20:38

Une thjesht u hackiri dhe u crackiri

Po Ti ??
avatar
MrBeni

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 32
Registration date : 05/02/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3736

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-03, 21:30

ben, nuk e morem vesh kete te fundit lal, pak me qarte

almarin, ok me lal, poolday e para, aztec i dyti Very Happy:D:D

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-07, 18:43

Ok...

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3752

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-08, 12:06

pastaj i fusim nje fifa 08 per qejf

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-08, 15:26

A ketu me rref se nuk di me lujt hic ti luj fifa 08 kurse une i fus i gta per qef si thu...hahaha :lol:
Po ti???

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3752

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-08, 22:06

ok meqe fifa sdi te luash athere i fusim nje GTA san andreas multiplayer Very Happy:D:D:D si thua?

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Almarin prej 2008-03-09, 17:05

Ui ne ven po skam edhe koh pa lujt...
Po ti???
............................................................................................................

Almarin

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 139
Age : 27
Vendodhja : Durres
Koha e lire : Dal per qef
Puna : Boksier&kam 1 lloto&Shkolla
Registration date : 26/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 9
<b>Kredite</b> Kredite : 3752

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Andi prej 2008-03-12, 22:33

po mire i fusim i loje motoGP 3 te gjithe se jam mjeshter aty

po ti?

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9427

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Blendi prej 2008-03-25, 02:04

Nje ide per te ardhmen
Po ti?
avatar
Blendi

Online
Offline

Numri i postimeve : 23
Registration date : 24/03/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3685

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-27, 20:24

c'fare te duash ti

po ti?
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3881

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-27, 23:18

nje keshille

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Musafir prej 2008-03-30, 21:42

Nje falenderim(per keshilllen Very Happy )

Po ti?
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-03-30, 22:19

buzeqesh i lumtur per keshillen qe te dhashe Very Happy

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-04-18, 11:23

edhe une buzeqesh ..

po ti??
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3881

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-04-18, 22:44

te jap nje pepsi

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-04-21, 05:02

te falenderoj dhe iki

po ti??
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3881

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga femnisti prej 2008-05-02, 16:45

un mar nje facolet dhe te fshi lotet...

po ti?

femnisti

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 5
Vendodhja : itali
Koha e lire : compiuter dhe futboll
Puna : student
Registration date : 11/01/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3758

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga festinnaa prej 2008-05-04, 22:06

un ta marr lulen e ta dho ni flutur
po ti"?:20:
avatar
festinnaa

Online
Offline

Numri i postimeve : 2
Registration date : 18/04/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 0
<b>Kredite</b> Kredite : 3660

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga NEO prej 2008-05-06, 22:59

une marr fluturen dhe e leshoj se eshte gjynah, dhe te jap nje gazete Very Happy

po ti?

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7408

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Sajmiri prej 2008-05-07, 19:34

UN E MARR GAZETEN ME FSHI GJAMAT E MAKINES DHE TE JAP NJE SHISHE VERE Very Happy

PO TI?
avatar
Sajmiri
Administrator
Administrator

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 1093
Age : 33
Vendodhja : Itali
Koha e lire : shum pak
Puna : me bollik
Registration date : 12/12/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 12
<b>Kredite</b> Kredite : 3843

Shiko profilin e anėtarit http://livefutoll.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Musafir prej 2008-05-08, 22:50

E marr shishen e veres e ta thyej kokes :lol: :lol:

po ti?
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: un tė jap kėtė ..po ti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi