Cila eshte frika juaj me e madhe??

Shko poshtė

Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Musafir prej 2007-11-01, 22:34

Cila eshte ajo ndenje ose objekt/kafshe etj, qe ju trembe me shume ne kete bote??
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga anisa_3 prej 2007-11-03, 20:47

erresira,fantazmat.iiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu... :frike:
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga NEO prej 2007-11-23, 13:39

pse anisa_3 ke pa ndo nje? Very Happy

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Guest prej 2007-11-27, 15:08

un nuk kam frik nga kafshet apo sendet... kam frik me shum nga njerzit!!!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga NEO prej 2007-11-27, 23:11

njerezit jane e keqja me e madhe e ketij planeti dhe e keqja e vetes se tyre.......

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Andi prej 2007-11-27, 23:19

un kam frike nga vdekja, :frike:

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Vizitor prej 2007-12-05, 17:07

ku e di un nga se kam frik Very Happy Very Happy Very Happy . skam frik fare :twisted:
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga prikeni prej 2008-03-30, 20:50

kuese un kam frik nga fetja im se kam frik se mos me tradheton ???
avatar
prikeni
pc + pc = shejtan
pc + pc = shejtan

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 60
Vendodhja : atje ku kam qen
Koha e lire : ateje ku me pelqen
Puna : paradite bushim ,mbazdite pa pun..
Registration date : 28/03/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3725

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga anisa_3 prej 2008-03-31, 19:28

nuk kam frik as nga vdekja as nga nje gje...sic e them dhe me lart vetem nga erresira(nuk mundem ne erresire)
dhe nga fantazmat.....
avatar
anisa_3
100 % Shqiptare
100 % Shqiptare

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 540
Age : 34
Vendodhja : greece
Koha e lire : ...
Puna : ...
Registration date : 10/10/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 30
<b>Kredite</b> Kredite : 3907

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga agim prej 2008-08-22, 11:01

frika me e madhe e imja prej pules(ani mo prej gjelit) dhe prej fantazmave :frike:
avatar
agim

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 31
Age : 24
Vendodhja : shkup
Koha e lire : sa dush pa kufi
Puna : hiq tere diten nshpi
Registration date : 19/08/2008
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3566

Shiko profilin e anėtarit http://www.gimch3.piczo.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-19, 16:06

tani tjeter gje frika tjeter fobia....un kam frike nga nga fantazmat psh (ishalla nuk takoj ndo1 dite ndonje:( ) dhe nga vdekja..nga asgje tjeter
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga NEO prej 2010-05-19, 17:55

qenke vajze trime ti, pse sthua?? :))

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-19, 23:06

haha :)))))))...qe e vogel kshu kam qen :P:P
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga NEO prej 2010-05-19, 23:18

shiko shiko. dyfish trime :)

NEO
Ekspert
Ekspert

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3340
Age : 34
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Vetem naten kur fle
Puna : Minister
Registration date : 28/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 205
<b>Kredite</b> Kredite : 7434

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga dreamysmart prej 2010-05-19, 23:30

haha :)) Very Happy
avatar
dreamysmart

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 328
Age : 25
Vendodhja : jo atje ku dua..
Koha e lire : lexoj libra kohe e pa kohe...
Puna : te shkoj ne shkolle :P
Registration date : 29/04/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 3
<b>Kredite</b> Kredite : 3347

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Bardha prej 2010-05-20, 15:24

frik kam nga humbja e ndonje pjestari te familjes
avatar
Bardha

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 255
Age : 27
Vendodhja : TIRANE
Registration date : 28/01/2010
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 5
<b>Kredite</b> Kredite : 3298

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte frika juaj me e madhe??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi