GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Shko poshtė

GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Mesazh nga Adem Berisha prej 2007-10-11, 21:23

Duke pėrshėndetur nga zemra stafin e forumit, anėtarėt e tij, bashkėpunėtorėt, lexuesit dhe vizitorėt, shfrytėzoj rastin qe pėrzemersisht kėtyre si dhe gjithė shqiptarėve tė besimit islam kudo qė ndodhen, tė iu uroj Bajramin e Madh, festen e mėshirės dhe solidaritetit.
Uroj qė shėndeti, paqja e mirėqenia e pėrgjithėshme tė jenė ato tė cilat tė gjithė shqiptarėt do ti gėzojnė sot e nė tė ardhmen.
Poashtu, uroj qė bashkė me bajramin tjetėr tė festojmė edhe Pavarėsinė e shumėpritur tė Kosovės.
Nga zemra JU uron i juaji xhaxhi Adem.
avatar
Adem Berisha
Shkrimtar & poet
Shkrimtar & poet

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 57
Age : 70
Vendodhja : Rahovec -Kosovė
Koha e lire : shkrime tė kohėpaskohėshme
Puna : punė administrative
Registration date : 05/09/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 2
<b>Kredite</b> Kredite : 3916

Shiko profilin e anėtarit http://ademgjurgjeviku.faqet.com; http://ademgjurgjeviku.shqipo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Mesazh nga Andi prej 2007-10-11, 21:52

ju falenderoj z.Adem gjithashtu ju uroj edhe juve gjithashtu gezuar festen e Bajramit, te gjithe e presim ate pavarsi qe jam i sigurt qe do vije shum shpejt.

ju falenderoj per kete urim dhe ju uroj shendet

Andi

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Mesazh nga Musafir prej 2007-10-14, 13:24

Bashkangjitem me urimin e Andit!!!
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Mesazh nga xili_Mitro prej 2015-07-17, 06:11

Urime Fiter Bajrami

xili_Mitro

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 36
Vendodhja : Mitrovicė Kosovė
Koha e lire : Pikniku
Puna : Afarist
Registration date : 21/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 3999

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GĖZUAR FESTEN E BAJRAMIT

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi