PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-09-15, 13:43

1.SI ESHTE ME MIRE TA KESH TE DASHUREN/TE DASHURIN:
1)INTELIGJENTE/INTELIGJENT
2)BUDALLAQE/BUDALL
3)TE BUKUR DHE PA MEND
APO
4)NORMALE/NORMAL
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.PER KE PERSON DO TE JEPNIT JETEN NE RAST NEVOJE:

1)PER PERSONIN QE DONI POR QE S'JU DO DHE QE JU KA TRADHETUAR
APO
2)PER PERSONIN QE NUK E DONI POR QE JU KA NDENJUR PRANE KUR KENI PASUR NEVOJE.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3.DO TE SHKONIT ME NJE VAJZE/DJALE QE DO TE KISHTE 1 NGA KETO SEMUNDJE:

1)SIDA
2)I DROGUAR
APO
3)I ALKOOLIZUAR
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4.DO TE RRINIT PRANE NJE SHOQEJE/SHOKU QE DO TE ISHTE ME SIDA:
1)PO
APO
2)JO
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KUSH VLEN ME SHUME:
1)NJE SHOQE/SHOK I PASUR,I BUKUR POR QE S'MESON
APO
2)NJE SHOQE/SHOK I SHEMTUAR,I VARFER POR QE MESON
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-15, 22:47

1. normale
2.per asnje
3.asnje
4.po
5.Te dy sepse nuk ka rendesi nese jane te pasur apo te varfer, ose qe mesojne apo nuk mesojne
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-09-17, 14:35

PERGJIGJET E TUA JANE SHUME INTERESANTE!!!!!!!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-20, 19:02

pyetjen e tret nuk e kuptova mire. ku do te shkoj?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Andi prej 2007-09-21, 19:29

@****MILKA**** shkruajti:1.SI ESHTE ME MIRE TA KESH TE DASHUREN/TE DASHURIN:
1)INTELIGJENTE/INTELIGJENT
2)BUDALLAQE/BUDALL
3)TE BUKUR DHE PA MEND
APO
4)NORMALE/NORMAL
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.PER KE PERSON DO TE JEPNIT JETEN NE RAST NEVOJE:

1)PER PERSONIN QE DONI POR QE S'JU DO DHE QE JU KA TRADHETUAR
APO
2)PER PERSONIN QE NUK E DONI POR QE JU KA NDENJUR PRANE KUR KENI PASUR NEVOJE.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3.DO TE SHKONIT ME NJE VAJZE/DJALE QE DO TE KISHTE 1 NGA KETO SEMUNDJE:

1)SIDA
2)I DROGUAR
APO
3)I ALKOOLIZUAR
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4.DO TE RRINIT PRANE NJE SHOQEJE/SHOKU QE DO TE ISHTE ME SIDA:
1)PO
APO
2)JO
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KUSH VLEN ME SHUME:
1)NJE SHOQE/SHOK I PASUR,I BUKUR POR QE S'MESON
APO
2)NJE SHOQE/SHOK I SHEMTUAR,I VARFER POR QE MESON


1)Normal
2)Per asnjerin se jap
3)nje femer te alkolizuar se do ta beja qe ta harronte alkolin :twisted:
4)Jo
5)asnjeren
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-09-25, 12:14

Ej Andi emmmmmmm......sme duken dhe aq mire!!!!!
Te e 3 them a do te shkonit me te,a do te donit te beni seks etjjjjjjjj!!!!!!!!! Very Happy
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-09-25, 16:50

atehere e kam ven gabim ate pergjigjen e tret

3) do te shkoja me nje vajze te alkolizuar
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Eri-B prej 2007-09-27, 13:09

@****MILKA**** shkruajti:1.SI ESHTE ME MIRE TA KESH TE DASHUREN/TE DASHURIN:
1)INTELIGJENTE/INTELIGJENT
2)BUDALLAQE/BUDALL
3)TE BUKUR DHE PA MEND
APO
4)NORMALE/NORMAL
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.PER KE PERSON DO TE JEPNIT JETEN NE RAST NEVOJE:

1)PER PERSONIN QE DONI POR QE S'JU DO DHE QE JU KA TRADHETUAR
APO
2)PER PERSONIN QE NUK E DONI POR QE JU KA NDENJUR PRANE KUR KENI PASUR NEVOJE.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3.DO TE SHKONIT ME NJE VAJZE/DJALE QE DO TE KISHTE 1 NGA KETO SEMUNDJE:

1)SIDA
2)I DROGUAR
APO
3)I ALKOOLIZUAR
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4.DO TE RRINIT PRANE NJE SHOQEJE/SHOKU QE DO TE ISHTE ME SIDA:
1)PO
APO
2)JO
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KUSH VLEN ME SHUME:
1)NJE SHOQE/SHOK I PASUR,I BUKUR POR QE S'MESON
APO
2)NJE SHOQE/SHOK I SHEMTUAR,I VARFER POR QE MESON

1.inteligjente ne menyre qe te mund te beje zgjedhjet e duhura dhe te mos beje gabime trashanike
2. per ate qe me ka ndenjur gjithnje prane
3. une nuk duroj as duhanin e jo me keto te tjerat
4. do te rrija, por ne rastin e trete thuhet do te shkonit gje qe as qe behet fjale, por per te ndenjur sigurisht qe po
5.qe te dy vlejne shume
avatar
Eri-B
Cun Elbasani
Cun Elbasani

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 784
Age : 26
Vendodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Koha e lire : Gjume, Pc, Sex, Drug, Rock 'n roll
Puna : Nxenes part time
Registration date : 06/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 55
<b>Kredite</b> Kredite : 4033

Shiko profilin e anėtarit http://adoleshentet.lovelyforum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Andi prej 2007-10-01, 08:28

@****MILKA**** shkruajti:Ej Andi emmmmmmm......sme duken dhe aq mire!!!!!
Te e 3 them a do te shkonit me te,a do te donit te beni seks etjjjjjjjj!!!!!!!!! Very Happy

pse nuk duken mire pergjigjet milka??? pastaj tek e treta ku kam thene qe do ta beja ta harroje alkolin,jane te perfshira te gjitha edhe ajo qe thua ti Very Happy
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-01, 12:13

ej jurgen ke shkalluar????????nejs mendimi yt!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-01, 22:24

pse paskam shkalluar, se nuk e kuptoj????????
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga triniti prej 2007-10-03, 14:33

une nuk e kuptoj si funksiono ky testi???
avatar
triniti

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 393
Vendodhja : se kam vendos akoma
Koha e lire : skam
Registration date : 11/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 15
<b>Kredite</b> Kredite : 3983

Shiko profilin e anėtarit http://www.triniti.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-03, 16:39

duhet te zgjedhesh nje alternativ per cdo pyetje qe ka ven milka ne krye te tekstit, dhe pastaj milka jep opinionin e saj se cfar mendon per pyetjet Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Guest prej 2007-10-04, 00:55

1. budall
2. per gjith boten.. dhe per hasmin
3. me ate qe ka siden .... (normale)
4. jo fare.... !!! secili per vete ... zoti per te gjith
5. pasurija mbi te gjitha ...milka!
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Guest prej 2007-10-04, 01:51

aha , sa e pash ket teme ,pasi ece mir me ket teme , pamja dhe vlerat e njeriut , jo keq eeeeeeeeeee
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-07, 00:51

leri kto dark, pergjigju pyetjeve
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Guest prej 2007-10-07, 17:47

PO TI MILKA SI I PERGJIGJESH KETYRE PYETJEVE....???
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-08, 21:47

te gjitha temat qe ka hap milka, nuk iu ka pergjigjur asnjeher pyetjeve vet
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Andi prej 2007-10-08, 22:02

po ajo i hap temat per ne,autori pergjigjet gjithmone ne fund Very Happy

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Guest prej 2007-10-08, 22:16

po te pakten ti pergjigjet.. ska gje edhe nese pergjigjet ne fund... :)
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-10, 13:40

do pergjigjet milka apo jo?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Guest prej 2007-10-11, 00:27

he milka po presim te gjith ty...
avatar
Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-11, 14:34

Ma moret shpirtin!!! Very Happy
1-1
2-2
3-3
4-1
5-2

Ej Kasrto po mire qe kena ec mire por pergjigju te pakten!! Very Happy Very Happy

He ju te tjeret si ju duken se ma moret shpirtin!!!!!
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Vizitor prej 2007-10-13, 23:12

me ate pergjigjen e pyetjes se peste nuk jam shum dakort
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga ****MILKA**** prej 2007-10-15, 14:39

Pse??????
Jam ndjere ashtu per shume arsye...dhe ti nuk i di akoma!!
Milka...xXx
avatar
****MILKA****

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 302
Age : 23
Vendodhja : In 1Pl4cE wHeRe LiVeS G4Ys,LeSbI4Ns,4Nd Em0z...
Koha e lire : ThInKiNg AbOuT y0u...
Puna : NoThInG...
Registration date : 08/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 6
<b>Kredite</b> Kredite : 3977

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PAMJA DH£ VL£RAT £ NJ£RIUT

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi