Kėpucė me takė, apo tė sheshta? Ja cfarė mendojnė meshkujt nė varėsi tė kėpucėve qė keni veshur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kėpucė me takė, apo tė sheshta? Ja cfarė mendojnė meshkujt nė varėsi tė kėpucėve qė keni veshur

Mesazh nga Andi prej 2015-04-04, 17:32Ėshtė konstatuar se meshkujt formojnė njė mendim tė parė pėr femrat edhe nė bazė tė asaj qė ajo ka veshur nė kėmbė:
– Nėse keni veshur atlete tė shtrenjta
Mashkulli do tė mendojė: “Ajo ose ėshtė sportiste qė fiton shumė ose ėshtė dikush qė me gjithė dėshirė do tė ma paguajė ndonjė pije ose drekė. … Apo thjesht i pėlqejnė kėpucėt sportive. Shpresoj qė tė mos jetė tepėr mendjemadhe”.
– Nėse keni veshur atlete tė thjeshta
Ai do tė mendojė: “Ėshtė e lumtur nė martesė dhe nuk ėshtė e mirė nė shtrat. Nėse nuk ėshtė kėshtu, atėherė ajo thjesht nuk i kushton aq rėndėsi pamjes sė jashtme”.
– Nėse keni veshur kėpucė, ēizme tė shkėlqyeshme lėkure, me taka tė larta
Mashkulli do tė mendojė: “Ajo me tė vėrtetė ėshtė e dashuruar me veten e saj dhe kjo i rri shumė mirė”.
– Nėse keni mbathur kėpucė tė stilit ‘retro’ (tė vjetėr)
Mashkulli do tė mendojė: “Uau, me gjasė kjo ėshtė njė femėr inteligjente. Duket se sonte do tė kalojė njė mbrėmje pėr mrekulli me kėtė femėr tė arsimuar, e cila megjithatė, me gjasė nuk fiton shumė”.
– Nėse keni veshur kėpucė tė zeza, me taka jo tė larta
Do tė mendojė: “Hėm … Kjo ėshtė njė femėr qė ka njė punė me pėrgjegjėsi, fiton shumė dhe i pėlqen moda klasike. Mund tė jetė edhe pak mendjemadhe”.
– Nėse keni veshur kėpucė tė thjeshta ngjyrė kafe
Ai do tė mendojė: “Ngjyra kafe ėshtė ngjyrė e dheut, planetit, sinqeritetit … Me gjasė bėhet fjalė pėr njė vajzė demode, e cila qė nė fillim tė lidhjes do tė insistojė nė fejesė. A dua unė me tė vėrtetė qė tė martohem dhe tė kem fėmijė?”.
– Nėse vishni “mokasine”
Ai do tė mendojė: “Uh, femėr e shtresės sė lartė. Me gjasė ėshtė edukuar qė tė jetė e thjeshtė dhe modeste”.
– Nėse keni veshur kėpucė klasike, pa ndonjė veēanti.
Ai do tė mendojė: “Ja edhe njė femėr konservatore. Me gjasė i pėlqen qė tė shkojė nė koncerte tė muzikės klasike apo tė grupeve muzikore, pėr tė cilėt nuk kam dėgjuar kurrė. Sa e mėrzitshme qė ėshtė …”.
– Nėse keni veshur kėpucė “Dr. Martens”
Ai do tė mendojė: “Pa dyshim bėn pjesė nė ndonjė band apo tė paktėn ka qenė nė tė kaluarėn pjesė e ndonjė grupi muzikor. Apo ndoshta e dėshiron njė gjė tė tillė …”.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9333

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi