S'mund ta imagjinoni! Ja ēka i dhuroi milioneri tė dashurės sė tij pėr Pashkėt

Shko poshtė

S'mund ta imagjinoni! Ja ēka i dhuroi milioneri tė dashurės sė tij pėr Pashkėt

Mesazh nga Andi prej 2015-04-04, 17:25Ai ka menduar njė dhuratė tepėr tė veēantė dhe njėkohėsisht shumė shumė tė kushtueshme pėr tė bėrė tė lumtur tė dashurėn e tij.

37-vjeēari Danny Lambo, njė milioner anglez, i ka dhuruar tė dashurės njė vaskė nė tualetin e saj, nė tė cilėn nuk rrjedh ujė, por ēokollatė dhe qumėsht.

Ėshtė pak ta cilėsosh kėtė si njė mendim tė ėmbėl pėr personin e zemrės.

Nė kuadėr tė festės sė Pashkėve, Danny ka vendosur tė instalojė nė tualetin e tė dashurės sė tij kėtė vaskė qė ju shikoni nė foto, e cila kushton plotė 10 mijė sterlina, plus 1000 tė tjera pėr ēdo mbushje tė saj.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9481

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi