Barcelona kėrkon Koken

Shko poshtė

Barcelona kėrkon Koken

Mesazh nga Andi prej 2015-03-29, 09:33Trajneri i Barcelonės, Luis Enrique ka identifikuar mesfushorin e Atletico Madridit, Koke, pėr zėvendėsues tė Xavi Hernandez, i cili do tė largohet nga klubi nė fund tė kėtij sėzoni.
Xavi do tė largohet nga Barcelona pas pėrfundimit tė kėtij sezoni.

Mesfushori pritet tė nėnshkruajė me klubin nga Katari, Al-Sadd. Andaj, gjiganti katalan ėshtė i detyruar tė sjellė njė zėvendėsim pėr tė.

Dhe, e pėrditshmja sportive katalane “Sport” nė ballinėn e sotme ka publikuar lajmin pėr interesimin e Barcelonės pėr transferimin e mesfushorit tė Atletico Madridit, Koke.

Reprezentuesi spanjoll ishte objektiv i klubit nga Camp Nou edhe gjatė verės sė vitit tė kaluar.

Por, pėr ta pasur nė dispozicion Koken, trajneri i Barcelonės, Luis Enrique duhet tė pres skadimin e dėnimit tė FIFA-s, nė janarin e vitit 2016.


_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi