FIFA pengon dy lojtarė tė kombėtares kunder Armenisė

Shko poshtė

FIFA pengon dy lojtarė tė kombėtares kunder Armenisė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-29, 09:03

Ajeti dhe Aliji nuk do tė jenė tė gatshėm pėr Shqipėrinė nė ndeshjen e sė dielės me Armeninė. Dy mbrojtėsit e grumbulluar nga De Biasi nuk kanė marrė ende lejen nga Fifa pėr t’u aktivizuar me kuqezinjtė,pasi mė parė kanė mbajtur veshur fanellėn e Zvicrės nė ekipet e moshave.

Njė problem jo i vogėl ky i De Biasit nė prag tė ndeshjes sė 29 marsit, mbi tė gjitha pas dėmtimit tė Mavrajt, qė lė qė boshllėk jo tė vogėl nė mbrojtje, i cili mund tė mbulohej nga njė prej dy lojtarėve qė luajnė nė kampionatin zviceran. Por mungesa pėr momentin e lejes sė Fifa-s bėn qė dy lojtarėt qė mos jenė nė dispozicion tė trajnerit tonė pėr kėtė ndeshje shumė tė rėndėsishme.

Mungesa e Mavarajt, por dhe ajo e Ajetit dhe Alijit tashmė shtyn de Biasin drejt vendosjes sė Currit pėrkrah Canės nė mbrojtje, me mbrojtėsin e Tiranės qė gjithashtu nė fillim tė javės ka pasur probleme fizike. Ndėrkohė qė njė alternativė mund tė jetė dhe zhvendosja e Lilės pėr nė qendėr, pozicion qė e ka mbuluar nė debutimin e De Biasit nė Gjeorgji.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9514

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi