Fėmija lind me numrin 12 nė ballė

Shko poshtė

Fėmija lind me numrin 12 nė ballė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-28, 08:41Haru van Niekerk, nga Afrika e Jugut erdhi nė jetė nė datė 11 nėntor, por nisur nga shenja nė ballin e tij me siguri kishte ‘planifikuar’ tė lindte 1 ditė mė vonė. Prindėrit e foshnjės fillimisht nuk e kishin vėnė re se ai kishte lindur me njė numėr 12 nė ballė.

Me kalimin e kohės, shenja u bė qartėsisht e dukshme. Gjyshja e djalit, Catherine Jooste, 70 vjeēe, tregon se u desh pak kohė derisa ata tė vinin re shenjėn nė ballin e vogėlushit.

“Vajza ime e vogėl ishte e para qė e vuri re dhe tha, ‘ka njė 1 dhe 2 nė ballin e tij. Ne nuk jemi tė shqetėsuar pėr kėtė, pasi doktori i tij na siguroi se shenja do tė zbehet me kalimin e viteve”, shkruan Gazeta Shqip.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fėmija lind me numrin 12 nė ballė

Mesazh nga Besiana prej 2015-03-28, 14:36

uaauu , a ka ndonje simbolike numri 12 ?? :prifti:
avatar
Besiana

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4014

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi