I ra nga Kina… dhe ja si u transformua!

Shko poshtė

I ra nga Kina… dhe ja si u transformua!

Mesazh nga Andi prej 2015-03-24, 18:15Nė vjeshtė tė vitit 2007, aventurieri dhe shkrimtari vendosi tė ecė nė kėmbė nga Pekini deri nė Gjermani.

Pas njė viti tė plotė, pamja e Christoph Rehage ka ndryshuar nė mėnyrė tė konsiderueshme.

Prej rėrės sė thatė nė Shanshan, i vetėm nėpėr shtigjet malore, buzė lumenjve apo edhe nė qytetet e mėdha… gjithė kėto janė dokumentuar nė videon e postuar prej tij.

Kot nuk i thonė, t’i biesh nga Kina…!

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi