Vdes gruaja mė e vjetėr nė botė, 128-vjecare

Shko poshtė

Vdes gruaja mė e vjetėr nė botė, 128-vjecare

Mesazh nga Andi prej 2015-03-22, 09:21Gruaja meksikane Leandra Besser, e cila konsiderohet tė jetė personi mė i vjetėr nė botė, vdiq nė moshėn 128 vjecare, njoftuan autoritetet meksikane.
Ajo kishte lindur mė 31 gusht vitin 1887, nė shtetin veriperėndimor meksikan tė Tamaulipas, Leandra Besser nuk ishte nė listėn e njerėzve mė tė vjetėr nė botė, sepse shumė vite mė parė humbi certifikatėn e lindjes.
Besser vdiq tė enjten nė shtėpinė e saj nė Zapopan nė perėndim tė Meksikės. Autoritetet lokale nuk kanė pėrcaktuar shkakun e vdekjes.
Nipi Leandra-s, 70-vjeēari Samuel Alvear, tha se gjyshja e tij vetėm se ndaloi tė merrte frymė dhe shtoi se qė prej njė muaj mė parė kishte probleme tė mushkėrive.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vdes gruaja mė e vjetėr nė botė, 128-vjecare

Mesazh nga Besiana prej 2015-04-04, 22:52

jet gjati nuk behet jet shkurter :gezuar:
avatar
Besiana

Online
Offline

Female
Numri i postimeve : 34
Age : 28
Vendodhja : Tirane
Koha e lire : Interneti
Puna : Studente
Registration date : 12/07/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 4
<b>Kredite</b> Kredite : 4076

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi