Elefantėt nuk tremben vetėm nga minjtė

Shko poshtė

Elefantėt nuk tremben vetėm nga minjtė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-21, 21:15Njė studim i Universitetit tė Floridės, i kryer nė Laikipia District dhe nė Tsavo National Park tė Kenias, tregon se ka gjallesa tė tjera, mė tė vogla se minjtė, qė trembin elefantėt, e kėto janė buburrecat.

A e dinit qė minjtė nuk ishin tė vetmet kafshė qė frikėsonin elefantėt? Njė studim i Universitetit tė Floridės, i kryer nė Laikipia District dhe nė Tsavo National Park tė Kenias, tregon se ka gjallesa tė tjera, mė tė vogla se minjtė, qė trembin elefantėt, e kėto janė buburrecat. Sipas studimit, elefantėt janė shqetėsuar nga era qė nxjerrin kėto insekte.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi