Ēfarė fshehin shėrbimet sekrete pėr UFO-tė

Shko poshtė

Ēfarė fshehin shėrbimet sekrete pėr UFO-tė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-20, 23:15Nė njė video-intervistė tė kohėve tė fundit me shpikėsit e njohur ndėrkombėtarisht kanė dalė tė dhėna tė reja se autoritetet e shėrbimeve sekrete fshehin tė vėrteta rrėqethėse dhe bazike pėr ekzistencėn e jashtėtokėsorėve tė quajtur UFO.

Nėse tė gjitha kėto tė dhėna konfirmohen atėherė njerėzimi do tė pėrballet me dokumentarė tronditės. A kanė fund jashtėtokėsorėt ?

Pėrgjigja qė shkencėtarė tė shquar tė NASA-s, aktivistė, media ndėrkombėtare i kanė kushtuar raportimi tė gjerė kėsaj ēėshtje, ka shkaktuar shumė zhurmė dhe debat intensiv nė mes tyre dhe nė publik.

Teori tė konspiracionit apo tė vėrteta qė askush nuk guxon tė shkruhen edhe “tabu” qė thyhen vijnė edhe nga Papa, i cili tha se ai do tė pagėzojė UFO-t. Nė qoftė se ata trokasin nė derėn e Vatikanit tė cilat nuk shprehin asnjė koment nga ana e shėrbimeve sekrete, tė cilėt kanė zgjedhur rrugėn e heshtjes.

Ish-ministri kanadez i Mbrojtjes Paul Hellyer, nė prill 2013, kishte dhėnė njė leksion nė Uashington mbi ekzistencėn e jetės jashtėtokėsore, duke argumentuar se ka shumė qenie njerėzore, tė cilėt jo vetėm qė kanė qenė nė kontakt me njerėzit, por edhe bashkėpunuar me qeverinė e SHBA-sė.

Njė ish-agjenti i CIA-s ka dėshmuar se ai ka parė me sytė e tij fluturues dhe jashtėtokėsorėt.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi