Plas peshku nė rrugėt e qytetit kinez

Shko poshtė

Plas peshku nė rrugėt e qytetit kinez

Mesazh nga Andi prej 2015-03-20, 21:02Peshk nė rrugė! Nuk ėshtė ashtu siē mendoni. Kėto peshq nuk kanė rėnė nga qielli dhe as nuk kanė ardhur vetė aty, por erdhėn me njė kamion qė i la nė mes tė rrugės.

Gati 7 ton peshk i llojit mustak u shpėrnda pėrgjatė rrugės kryesore tė qytetit Kaili,nė provincėn Guizhou, Kinė, kur njė kamion qė bėnte transportin e tyre u hap aksidentalisht teksa ecte.

Ngjarja ndodhi pasditen e sė enjtes dhe u deshėn punonjėsit e zjarrfikėseve qė t’i ngarkonin sėrish nė kamion 6800 kg mustakėt.

Sipas ueb-faqes “shanghaiist.com”, furnizimi shkoi nė vend siē ishte parashikuar, me pak humbje tė vogla, tė cilat u morėn nga kalimtarėt aty pranė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi