Zakone meshkujsh qė ēmendin femrat

Shko poshtė

Zakone meshkujsh qė ēmendin femrat

Mesazh nga Andi prej 2015-03-15, 23:13Nuk i pėrgjigjet asnjėherė mesazheve

Nuk ndihesh ndonjėherė si e ēmendur duke kontrolluar celularin vazhdimisht nė pritje tė njė mesazh? S'je e vetmja!

Kur meshkujt mendojnė se kanė fituar

zemrėn tuaj, nė kėtė moment disa gjėra fillojnė tė ndryshojnė. Nuk ka mė kohė pėr ty, ai ėshtė i vetmi qė punon, qė bėn, qė thotė dhe nė fund asgjė. Ka ndryshuar ajo qė ai bėnte nė muajt e parė.

Ėshtė gjithmonė shumė i zėnė pėr tė folur nė telefon

Meshkujt kanė njė raport tė ēuditshėm me telefonin. E vetmja mėnyrė komunikim qė dinė ėshtė ajo ballė-pėr-ballė dhe pėrveē kėsaj, pjesėt e tjera tė komunikimit pėr ta janė inekzistente. E ta mendosh qė jemi ne qė pėrpiqemi tė kuptojnė fiksimin e tyre pėr video-games.

E nėse ne na duhet t'i kuptojmė kėto gjėra, pse ata e kanė kaq tė vėshtirė tė marrin telefonin dhe tė bėjnė njė telefonatė?

"Nuk jam gati"

Vėrtet? Mos ju dukemi gjė sikur s'kuptojmė? E gjeni gjithmonė njė justifikim: ish-i, puna, shtėpia, etj, etj. A thua ne nuk kemi 100 probleme, edhe prapė e gjejmė mundėsinė pėr tė kaluar pengesat nė ēift.

Nėse vėrtet ju do, do ta gjėjė kohėn. Kaq!

Ju lė dhe pendohet tė nesėrmen

Shumė prej nesh janė 'viktima' tė kėsaj sjelljeje. "Mė mungon", "Nuk duhet tė kisha lėnė, ka qėnė gabimi mė i madh nė jetėn time", "Derisa tė jemi prapė bashkė, nuk i humb shpresat"- shprehje tipike.

Ēfarė? Po luajmė? Apo, pasi hiqni dorė nga ne, jeni gati tė na hapni zemrėn...

Tė mos ngresh kapakun e WC-sė

Ndoshta evolucioni s'ka pėrfunduar akoma? Ndoshta njė mashkull qė s'ngre kapakun para se tė pėrdorė tualetin duhet akoma ta zbulojė kėtė gjest kaq tė komplikuar dhe tė lodhshėm? Na bėni njė nder: Nėse ngritja e kapakur tė Wc-sė ju acaron, atėherė mė mirė bėjeni ulur. Do t'ju ishim mirėnjohėse, vėrtet!

Nerva tė kėqija

Vėrtet, tė dashur meshkuj, keni kurajo tė gjeni arsyen pėrse nervozoheni kaq shumė? Sa pėrvjetore keni harruar, sa dreka e darka me miqtė dhe kolegėt? Nėse truri juaj nuk i mban mend gjithė kėto informacione atėherė shkruani GJITHĒKA!

Jo pėr gjė po s'kemi arritur asnjėherė tė kuptojnė, nėse nuk na dėgjoni apo nėse truri juaj nuk ėshtė i programuar pėr kėto gjėra. Ēfarė nervash na duhen...

"Mendojnė vetėm pėr paratė"

Shpesh femrat akuzohen se janė nė kėrkim tė meshkujve tė pasur? Ne femrat nuk jemi kaq tė varura ndaj parave sa mendojnė meshkujt. Ajo qė mė shumti kėrkojmė ne ėshtė njė lidhje dhe njė raport i sinqertė.

Na konsiderojnė si 'pronė'

Sa herė jeni ndjerė tė pėrjashtuara nga jeta e partnerit tuaj? Me siguri qė kjo ka ndodhur tė paktėn njė herė. Ja pra, ėshtė e nevojshme pėr tu mėsuar atyre se ne nuk jemi 'goma rezervė' e askujt.

Metoda mė e mirė? Mos u bė e gjallė disa ditė. Funksionon!

Kur rruajnė mjekrrėn

I pėlqejmė meshkujt me mjekėrr, e nė fakt tashmė vėshtirė tė gjesh mashkull pa njė tė tillė. Por nėse ka diēka qė na nxjerr jashtė orbite janė qimet e mjekrrės! Ēdo herė qė rruajnė apo shkurtojnė mjekrrėn, qimet janė KUDOOO.

A thua pastrimin e bėjnė ata!

Lėnė ushqimin jashtė frigoriferit

Ndoshta, kur jetonin me mamin dhe babin ushqimet qė ishin nė frigorifer, pas konsumimit ktheheshin vetė nė vendin e tyre si me magji!?

Keni axhendė? Edhe...kujt po i intereson!

Sa herė keni kėrkuar tė organizoni diēka pėr tė, por nė fund jeni zhgėnjyer? Ndoshta disa herė! Gjėra tė tipit "Uhh, harrova", "Nuk ndihem mirė" ose bėjnė sikur s'ka ndodhur asgjė dhe sikur nuk u intereson.

Ju duket situatė familjare kjo? S'kishim dyshime!

Rrobat nė dysheme- ose mė mirė tė thuash kudo!

Ēorape, mbathje, pantallona, kėmisha kur i duhet tė merret partnerit tuaj, me gjasa do tė gjeni njė pirg me gjėra. Pse ėshtė kaq e vėshtirė tė zgjedhėsh ēfarė duhet hedhur nė kosh dhe ēfarė mund tė vishet sėrish

Mblidhini ato dreq ēorapesh!

Flirtimi me femra tė tjera


Ėshtė e vėrtetė, shumė femra kanė aftėsinė tė manipulojnė dhe tė bėjnė ēfarė duan me mashkullin e tyre. Por ndonjėherė ndodhė qė partnerit i pėlqen tė flirtojė me femra tė tjera pa menduar pasojat. Mjaft!

Fiksimi pėr pornot

Shoqėria jonė e cilėson pornon si diēka tė gabuar dhe ndoshta do tė duhet shumė kohė derisa femrat tė mund t'i shohin kėto lloj filmash si diēka normale. Kjo nuk do tė thotė qė duhet tė jemi dakort me ēfarė tregohet aty.

Pornoja i ofron meshkujve pritshmėri tė kota. Ajo ēfarė bėjnė ėshtė tė shohin njė femėr aktore duke kryer akte seksuale me njė mashkull e duke dhėnė kėshtu njė imazh jo-real tė seksit.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi