Lajmėrimi jonormal “Shes shpirtin”, ja me ēfarė ēmimi

Shko poshtė

Lajmėrimi jonormal “Shes shpirtin”, ja me ēfarė ēmimi

Mesazh nga Andi prej 2015-03-14, 11:28Njė lajmėrim i pazakontė ėshtė bėrė kohėt e fundit nė internet dhe mė saktėsisht nė faqen e shitblerjeve online e-Bay, ku njė djalė, i cili ėshtė identifikuar si “dariomario81”, ka nxjerrė nė ankand pėr tė shitur, shpirtin e tij.

Nė lajmėrimin e tij, i cili ėshtė hequr disa orė mė pas nga menaxhuesit e sajtit, pasi ishte

tėrėsisht nė kundėrshtim me politikėn e agjencisė, shitėsi misterioz e cilėsonte veten si njė “njeri i mirė” dhe shpirtin e tij si “pak tė pėrdorur”.

Ēmimi fillestar i shitjes qė ai ka vėnė nė ankand ka qenė 2500 euro, pa kosto transporti. Ky nuk ėshtė rasti i parė i njė shitjeje tė kėtillė, pasi duke kujtuar, nė Amerikė, disa kohė mė parė, njė tjetėr kishte nxjerrė nė shitje shpirtin e tij kundrejt ēmimit prej njė milionė dollarėsh. Siē duket, kishte bėrė mė pak mėkate nė krahasim me “dariomario81”. Por edhe nė kėtė rast, blerja nuk u realizua.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi