Lumturia fillon nė moshėn 34-vjeēare

Shko poshtė

Lumturia fillon nė moshėn 34-vjeēare

Mesazh nga Andi prej 2015-03-12, 09:51Viti mė i lumtur nė jetėn tonė fillon kur ne mbushim 34-vjeē sepse nė kėtė kohė ne martohemi, krijojmė familje dhe fillojmė tė mendojmė pėr fazat e reja tė karrierės, thuhet nė njė hulumtim.

Mė shumė se dy mijė persona mbi 40-vjeē janė pyetur se nė cilėn moshė jemi mė tė lumtur dhe
rezultatet kanė treguar se mosha 34-vjeēare ėshtė viti kur njerėzit janė mė tė lumtur nė jetėn e tyre, transmeton Koha.net
Hulumtimi gjithashtu ka gjetur se nė kėtė moshė njerėzit janė rahat me vetveten dhe kanė tė ardhura tė mjaftueshme sa pėr tė jetuar njė jetė tė rehatshme.
Njė pjesė e tė anketuarve janė shprehur se vitet e adoleshencės janė mė tė lumturat shkaku i lirisė, jetės sė natės. Njė pjesė tjetėr kanė thėnė se mosha 40-vjeēare ėshtė koha mė e lumtur shkaku sigurisė dhe se nė kėtė kohė u pėlqen tė kujdesen pėr fėmijėt.
Arsyeja e lumturisė sė tyre nė moshėn 34-vjeēare ka qenė: “Nė kėtė kohė unė gjeta dashurinė e jetės me tė cilėn krijova familje”.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi