Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta

Shko poshtė

Elisa Spiropali bėhet nėnė, sjell nė jetė vajzėn Nalta

Mesazh nga Andi prej 2015-03-04, 20:50Drejtoresha e Doganave, Elisa Spiropali ėshtė bėrė nėnė, ndėrsa ka sjellė nė jetė vajzėn me emrin Nalta.

Vogėlushja ka lindur me peshėn

3 kg e 400 gr dhe se tė dyja gėzojnė shėndet tė plotė.

Mėsohet se emri i vajzės ėshtė zgjedhur nga vetė Elisa, para se ajo tė vinte nė jetė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi