Kjo ėshtė hajdutja mė e pasur nė botė

Shko poshtė

Kjo ėshtė hajdutja mė e pasur nė botė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-02, 23:10Ajo ėshtė hajdutja e dyqaneve mė e pasur nė Britaninė e Madhe. Quhet Kim Farry dhe ka bėrė afėr 2 milionė paund nga "biznesi" qė ajo filloi kur ishte rreth moshės 9-vjeēare.

Gruaja 54-vjeēare i ka trajnuar edhe disa nga 6 fėmijėt e saj qė tė vjedhin pėr tė.

Por ajo qė ėshtė interesante, ėshtė pikėrisht ndėrgjegjja e kėsaj gruaje:

"Unė nuk turpėrohem nga ajo qė unė kam bėrė, unė jam krenare. Kam qenė e paprekshme. Kam bėrė miliona dhe kam njė jetė, qė shumica e njerėzve normalė vetėm mund ta ėndėrrojnė”.Kim pretendon se i ėshtė kthyer biznesit tė vjedhjes pėr veten dhe pėr familjen e saj, qė tė kenė njė jetė mė tė mirė, edhe pse tre nga fėmijėt e saj i jaė marrė gjatė qėndrimit tė saj nė burg.Kim refuzon tė heqė dorė nga jetesa e saj bujare dhe bėn thirrje qė t’i ofrojnė njė punė tė mirė, nė qoftė se ajo nuk mund tė vjedhė pėrfitime mė tė mėdha.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi