Katėr modele flokėsh pėr nė zyrė

Shko poshtė

Katėr modele flokėsh pėr nė zyrė

Mesazh nga Andi prej 2015-03-01, 21:17Kush nuk e ka provuar shpejtėsinė e tmerrshme tė mėngjesit, kur sapo tė dalėsh nga dushi, ke kohė vetėm 10 minuta qė tė dalėsh nga dera? Dhe flokėt janė gjithmonė problem. Nuk rrinė mirė!

Ky ėshtė rasti tipik qė u pėrsėritet tė gjitha femrave, pa pėrjashtim, por sigurisht, e ka njė zgjidhje.
Nė fotot e mėposhtme ke 4 stile flokėsh tė thjeshta qė ndoshta do tė tė ndihmojnė ēdo mėngjes. Janė tė pėrshtatshme pėr ēo lloj veshjeje dhe do ta shohėsh shumė shpejt rezultatin edhe me kohėn, shkruan revistaclass. Ah, pėr ditėn e pestė? Epo, njė model i ndėrmjetėm!

Flokė tė lėshuar me njėrėn anė me njė onde tė madhe, ndėrsa pjesa tjetėr e hedhur pas veshit si Lauren Conrad.Flokė tė mbledhur bisht mbrapa si Shailene Woodley.Flokė gjysmė tė mbledhur, pak tė gufuar lart nė formėn e njė berete si Emmy Rossum.Flokė tė ndarė me vizė nė mes, tė shtrėnguar dhe tė mbledhur mbrapa si Diane Kruger.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9456

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi