400 meshkuj presin organet gjenitale pėr tė takuar Zotin

Shko poshtė

400 meshkuj presin organet gjenitale pėr tė takuar Zotin

Mesazh nga Andi prej 2015-02-28, 16:51Pėr ata qė besojnė Zoti takohet me besimin tek Ai dhe pas pėrfundimit tė jetės nė kėtė botė, por njė guru indian ka gjetur njė rrugė mė tė shkurtėr per kete.

Ram Rahim Singh, i quajtur ndryshe edhe si ‘guruja pasanik’, pasuria e tė cilit kap njė vlerė prej

40 milion dollarėsh ka bindur tė paktėn 400 meshkuj tė presin testikujt e tyre pėr tė takuar Zotin.

Rahim Singh drejton njė organizatė spirituale tė quajtur Dera Sacha Sauda, pėrmes tė cilės besohet se janė rekrutuar dhe vetkastruar mė shumė se 400 meshkuj, citon tch. Ngjarja besohet se ka ndodhur nė vitin 2000, por vetėm tani viktimat kanė nisur tė flasin (ndoshta s’e kanė takuar ende Zotin).

Ky nuk ėshtė rasti i parė qė Singh vihet nė qendėr tė vėmendjes. Qė prej 2003 e nė vazhdim ka patur padi pėr ngacmime dhe abuzime seksuale kundėr tij, por ai asnjėherė nuk ėshtė dėnuar

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi