Shokuese,femija shtyhet nga nje force misterioze ???

Shko poshtė

Shokuese,femija shtyhet nga nje force misterioze ???

Mesazh nga Andi prej 2015-02-27, 13:24

Nje tmerr , e kan etiketuar prinderit e Lexi Hood , 1 vjecares e cila eshte shtyre mbrapa nga nje force misterioze, duke ripare disa here pamjet prinderit e saj nuk arrijne te shpjegojne dot se cfare ka ndodhur ne ato momente, ku femija ka qene ne kembe duke qeshur me pas ka ngritur duart lart ne shenje habie dhe mbas ketij veprimi ajo eshte shtyre ne menyre te pakuptimte mbrapa.

Ndiqni pamjet ne video


_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi