Mister nė Siberi, shfaqen 4 gropa gjigande (foto)

Shko poshtė

Mister nė Siberi, shfaqen 4 gropa gjigande (foto)

Mesazh nga Andi prej 2015-02-24, 08:13

Katėr kratere tė reja gjigante misterioze janė shfaqur nė afėrsi tė Siberise, nė veri tė Rusisė. Shkencėtarėt kanė frikėn se ngrohja globale mund tė shkaktojė shpėrthime tė fuqishme gazi, duke krijuar dhe gropa tė tilla. Ja fotot e gropave misterioze.
_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi