Mos i hidhni kutitė bosh tė cigareve,mund te fitoni para

Shko poshtė

Mos i hidhni kutitė bosh tė cigareve,mund te fitoni para

Mesazh nga Andi prej 2015-02-23, 21:46Duhanpirėsit pėr ēdo ditė i hedhin nė mbeturina pakot e cigareve tė mbaruara, por nuk e din se nga tė njėjtat pako mund tė fitojnė para.

Fletat e arit dhe argjendit qė gjendet mbrenda kutisė sė cigareve si mbėshtjellėsi i dytė nė Sėrbi janė duke u shitur deri nė 500euro killogrami.
Njė 64 vjeēar nga Beogradi ėshtė i pari qė e zbuloi kėtė i cili mbledh kuti nėpėr mbeturina dhe fiton mė shumė se njė mėsues nė Serbi.
Ai thotė se njė kilogram tė fletave tė argjentit e shet prej 160euro deri nė 500euro dhe pėr ta bėrė njė kilogram i nevoiten deri mė 1000pako tė cigareve tė cilat pėr 2-3 ditė mund ti mbledhės nė njė qytet si Beogradi ka thėnė 64 vjeēari JB.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9453

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi