Babai i tre vajzave i jep fund jetės,shkak fatura e energjis

Shko poshtė

Babai i tre vajzave i jep fund jetės,shkak fatura e energjis

Mesazh nga Andi prej 2015-02-21, 20:36



Pas pėrmbytjeve, njė lajm tjetėr tronditės vjen nga Vlora ku mėsohet se njė kryefamiljar ėshtė vetėvrarė pasi nuk kishte mundėsi tė paguante faturat e energjisė. Mėsohet se ngjarja e rėndė ka ndodhur nė fshatin Poro ku 56-vjeēari Llazi Nasi ėshtė gjetur i vetėvarur nė banesėn e tij pasditen e djeshme. Vėllai i viktimės, ka thėnė se 56 vjeēari kishte shfaqur probleme prej disa ditėsh pėr shkak tė njė mbifaturimi nė faturėn e energjisė elektrike. Ai tha se pėrveē abuzimit nė faturėn e energjisė, tek e njėjta kontratė i kishin ngatėrruar edhe emrin. Ai kishte shkuar disa herė nėpėr zyrat e OSHEE nė Vlorė, por nuk gjeti zgjidhje. Babai i tre vajzave merrej me bujqėsi dhe jetonte nė vėshtirėsi ekonomike. Policia ndėrkaq ka nisur hetimet pėr tė zbardhur rastin e rėndė.

_________________
>> Be Safe With The Best Or Die Like The Rest !!
avatar
Andi
WebMaster
WebMaster

Online
Offline

Male
Numri i postimeve : 3930
Age : 30
Vendodhja : Nuk e di
Koha e lire : Para pc,xhiro,qef
Puna : Universitet
Registration date : 25/06/2007
<b>Popullariteti </b> Popullariteti : 65
<b>Kredite</b> Kredite : 9515

Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi